Rainbow na zimę

Jest już katalog Rainbow Tours na zimę 2011/12, a w nim sporo egzotycznych nowości
Touroperator przygotował ponad 20 nowych programów objazdowych po Azji, Ameryce Południowej i Afryce, m.in.: Wenezuela z Brazylią, Argentyna z Chile, Chile i Wyspa Wielkanocna, Karaiby i Kolumbia, safari w Kenii czy Mali z Senegalem i Gambią. W ofercie po raz pierwszy znalazły się wczasy na Teneryfie i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a ponadto hotele na Fuerteventurze, w Egipcie, Izraelu, na Sri Lance, w Tajlandii, Kenii, na Kubie, Margaricie i Malediwach. Dzięki uruchomieniu lotów czarterowych spadły ceny wycieczek na Sri Lankę i do Tajlandii.

- Klienci oczekują od nas programów zindywidualizowanych, odpowiednich dla różnych grup, np. rodziców z małymi dziećmi - mówi Emilia Bratkowska z Rainbow Tours. W zimowym katalogu znalazły się więc figlokluby - hotele z programem animacyjnym dla rodzin - które działać będą w czasie ferii na Fuerteventurze, w Hurghadzie i Szarm el- Szejk. Po raz kolejny biuro uczestniczyć będzie w programie rządu Hiszpanii Travel Senior. W jego ramach osoby po 55. roku życia będą mogły wypocząć na Costa Blanca, Costa Almeria, Costa de la Luz i Costa del Sol.

Do 15 lipca obowiązują rabaty na wycieczki z katalogu (do 30 proc.) oraz gwarancja zwrotu kosztów. Specjalne ceny dla dzieci zaczynają się od 1059 zł plus opłaty i podatki.

www.rainbowtours.pl

Artykuł pochodzi z Gazeta Turystyka - sobotniego dodatku do Gazety Wyborczej