Jak skutecznie przegapić tanie bilety lotnicze?

Podczas najbliższych Targów Turystycznych Na Styku Kultur w Łodzi odbędą się po raz pierwszy w Polsce Warsztaty Taniego Latania. Czy można latać za darmo, dlaczego tanie linie lotnicze są tanie, jak i kiedy kupować bilety, by nie odchudziły naszego portfela? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi zdradzą byli pracownicy linii lotniczych już 26 lutego w Hali EXPO, przy ul. Stefanowskiego 30. Start o godz. 15. Turystyka.gazeta.pl objęła patronat nad tym wydarzeniem.


Jak skutecznie przegapić tanie bilety lotnicze? Pod tym przewrotnym hasłem portal Travel.Advisor.pl zainicjował ideę bezpłatnych warsztatów w tematyce taniego latania. Pod patronatem linii lotniczej Wizz Air , serwisów Turystyka.Gazeta.pl oraz DziennikTurystyczny.pl , a także Międzynarodowych Targów Łódzkich , pomysłodawcy zdradzą tajniki taniego latania.

Czego mogą spodziewać się uczestnicy spotkania? - Jako byli pracownicy linii lotniczych podzielimy się unikalną wiedzą opartą na własnych doświadczeniach. Podpowiemy m.in., jak latać tanio, nie rezygnując z komfortu i jakości podróży - zapowiada Kamil Newczyński, pomysłodawca warsztatów.

Organizatorzy stawiają na otwartą, interaktywną i towarzyską formułę. - Nie interesują nas sztywne i toporne wystąpienia seminaryjne. Warsztaty nastawione są na transfer dużej dawki praktycznych i unikalnych porad - tłumaczy Kamil Newczyński. Na zakończenie odbędzie się część nieoficjalna, pozwalająca na dyskusję i zadawanie pytań.

Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zachęcają do potwierdzenia swojej obecności na specjalnie przygotowanych profilach w portalach społecznościowych, Facebooku i GoldenLine .

Więcej informacji:

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można znaleźć na na stronie internetowej