LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej

PLL LOT już drugi rok z rzędu otrzymały tytuł najlepszej linii lotniczej Europy Środkowej i Wschodniej (?Best Eastern European Airline?). Nagroda została przyznana przez czytelników brytyjskiego magazynu Business Traveller.
Laureatów wybierali czytelnicy magazynu, którzy w ankiecie głosowali na linie lotnicze spełniające najwyższe standardy obsługi klienta. Warto zaznaczyć, że polski przewoźnik został wyróżniony w tej kategorii przez brytyjską edycję Business Traveller już po raz trzynasty.

Tytuł najlepszej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej przyznany przez brytyjski magazyn wzbogaca pokaźną już kolekcję nagród dla PLL LOT. W minionych latach czytelnicy zagranicznych pism branżowych również doceniali jakość usług świadczonych przez przewoźnika, o czym świadczą m.in. nagrody magazynu Global Traveller czy amerykańskiej edycji Business Traveller.

Uroczystość wręczenia nagród brytyjskiego magazynu Business Traveller odbyła się w Londynie.

Satysfakcja z otrzymania nagrody jest tym większa, że nasze usługi i wysokie standardy docenili sami podróżni. To jeszcze bardziej nas motywuje do pracy i mam nadzieję, że w przyszłym roku również odbierzemy tą prestiżową nagrodę - mówi Sebastian Mikosz, Prezes Zarządu PLL LOT.

Business Traveller jest wiodącym magazynem na rynku brytyjskim w segmencie czasopism dedykowanym podróżującym klasą business. Czytelnikami są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, kierownicy oraz eksperci z branży m.in. finansowej. Magazyn ukazuje się w nakładzie 55 tys. egzemplarzy.

JEN

PLL LOT najlepszą linią w Europie Środkowo-Wschodniej?