Praca Marzeń - zostań testerem podróży

Wystartowała polska edycja Pracy Marzeń - Exim Tours szuka testera destynacji. Biuro podróży Exim Tours Polska uruchomiło projekt Praca Marzeń. Do wygrania półroczny kontrakt na pracę w firmie na stanowisku Tester Destynacji z wynagrodzeniem miesięcznym 3 tys. zł netto oraz sześcioma wyjazdami w wakacyjne kierunki Exim Tours. Rekrutacja trwa do 21 listopada.
Dostań pracę marzeń

Aby przyłączyć się do zabawy należy na stronie www.praca-marzen.pl stworzyć swoje wirtualne CV, w którym każdy chętny zaprezentuje siebie jako (potencjalnego) idealnego kandydata do testowania wakacyjnych destynacji znajdujących się w portfolio Exim Tours: Wenezueli, Sharm El Sheikh, Costa del Sol, Djerby, Hurghady oraz Monastiru.

Kreatywność przede wszystkim

Szukamy osób, które w oryginalny sposób, tworząc galerie foto i video zaprezentują swoją niebanalną osobowość. Im ciekawsze wirtualne CV, im więcej w nim wartościowych zdjęć i filmów tym większa szansa na lepsze oceny od innych użytkowników. Użytkownicy walczą w rankingu oceniając i polecając znajomym dany profil. Zdecydowanie stawiamy na szalone pomysły i kreatywność ale przede wszystkim niezależność, która pozwoli na obiektywną ocenę naszego produktu - wyjaśnia Piotr Czorniej, Dyrektor działu Marketing & Technologia.

Podstawowym założeniem projektu Praca Marzeń jest zatrudnienie osoby, która nigdy wcześniej nie była zawodowo związana z branżą turystyczną. Poszukiwana jest to "osoba dynamiczna, kochająca podróże o przenikliwym umyśle, charakteryzującym się wysokim obiektywizmem". Firma zapowiada, że zwycięzca ma dużą szansę na przedłużenie współpracy z Exim Tours Polska.

Każdy z uczestników konkursu ma możliwość wytypowania osób, które będą zasiadały w jego jury, co również jest elementem zabawy. Exim Tours Polska zdradzi szczegóły w kolejnych dniach. Rekrutacja internetowa w projekcie Praca Marzeń potrwa do 21 listopada. Kolejnym etapem będą rozmowy rekrutacyjne, które potrwają do 6 grudnia. Z 13 kandydatów zostanie wyłowiony zdobywca Pracy Marzeń. Więcej informacji na www.praca-marzen.pl.