Tanie loty do Europy - oferty na październik

Wyjazdy weekendowe to świetna alternatywa wypoczynku dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długi urlop. Jesień to idealny czas na tzw. city break, czyli krótki wypad do innego miasta. Linie lotnicze wychodzą nam naprzeciw i oferują tanie połączenia i liczne promocje. Oto wybrane przez nas ciekawe propozycje tanich lotów na październik..
Tanie loty Wizzair

Linie lotnicze Wizzair kuszą atrakcyjnymi cenami. Można trafić na prawdziwą okazję. Tanie połączenia to m.in. Warszawa - Mediolan, Warszawa - Paryż, Warszawa - Londyn, Warszawa - Rzym. Z Warszawy do Paryża i Mediolanu polecimy już od 80 zł w jedną stronę, do Londynu od 280 zł, do Rzymu od 100 zł w jedną stronę, a od 368 w obie. Więcej informacji:

wizzair.com

Tanie loty Lufthansa

W ofercie linii lotniczych Lufthansa "Europa w obie strony od 399" w cenach promocyjnych są loty z Polski do wielu europejskich miast takich jak Mediolan, Paryż, Londyn, Rzym czy Barcelona . Najtaniej polecimy z Warszawy do Mediolanu - od 399 zł w obie strony. Bilet do Paryża i Londynu można kupić od 669 zł, a do Rzymu i Barcelony od 699 zł. Promocja obowiązuje do 17 października 2010. Więcej informacji na:

www.lufthansa.com

Tanie loty Aer Lingus

Jeśli ktoś chce zobaczyć Dublin to ma ostatnią okazję, by załapać się na wyjątkowo tani lot. Linia lotnicze Aer Lingus oferuje połączenie Warszawa-Dublin w cenie 199 zł w jedną stronę. Promocja trwa tylko do 20 września. Więcej informacji: www.aerlingus.com

Tanie loty LOT

Linie LOT mają bardzo atrakcyjną ofertę lotów do Genewy . Lot w obie strony kosztuje jedyne 230 zł! Można także skorzystać z atrakcyjnych połączeń krajowych, których ceny zaczynają się już od 79 zł w jedną stronę.

***

Tanie linie - ciekawe oferty w tym miesiącu:

Wizzair:


Warszawa - Mediolan od 80 zł w jedną stronę

Warszawa - Paryż od 80 zł w jedną stronę

Warszawa - Londyn od 280 zł w jedną stronę

Warszawa - Rzym od 100 zł w jedną stronę

Lufthansa:

Warszawa - Mediolan od 399 zł w obie strony

Warszawa - Paryż od 669 zł w obie strony

Warszawa - Rzym od 699 zł w obie strony

Warszawa - Barcelona od 699 zł w obie strony

Aer Lingus:

Warszawa - Dublin od 199 zł w jedną stronę

Polskie Linie Lotnicze LOT:

Warszawa - Genewa od 230 zł w obie strony