Złap okazję z Gromadą

Do końca sierpnia skorzystamy z last minute oraz promocji Złap Okazję przygotowanych przez Gromadę. Zniżki obejmują usługi turystyczne, hotelarskie, konferencyjne i gastronomiczne
Adresowany do stałych klientów program lojalnościowy pozwala na korzystanie z usług na preferencyjnych warunkach również poza sezonem turystycznym. Pełną ofertę otrzymamy, wypełniając formularz na stronie http://gromada.ttg.com.pl/formularze/akredytacja. Na tych, którzy to uczynią, czekają niespodzianki, m.in. pobyty w hotelach.

Gromada powstała w 1937 r. jako Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna. Grupę tworzy 16 hoteli w Polsce, po jednym w Berlinie i Kapsztadzie (RPA), ośrodki wypoczynkowe w Międzyzdrojach, Niechorzu i Krynicy Górskiej oraz pięć podmiotów zależnych: Gromada Transport, Gromada Medica, Gromada Securitas, Gromada Invest i Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa. Gromada organizuje turystykę wyjazdową i przyjazdową, ma 25 własnych, osiem licencyjnych i ponad 300 agencyjnych biur podróży. Organizuje też konferencje i kongresy we własnym centrum hotelarsko-konferencyjnym w pobliżu lotniska w Warszawie; podobne zostanie uruchomione do końca roku w Krakowie.

www.turystyka.gromada.pl