Funpass - zniżki w parkach rozrywki

Funpass to nowa karta rabatowa oferująca zniżki rzędu 10-50 proc. w parkach dinozaurów, miniatur, linowych oraz wesołych miasteczkach. Kosztuje 19 zł i jest ważna przez rok, do kupienia w portalu Parkmania.pl
Posiadacz karty może zabrać ze sobą trzy osoby i w większości obiektów wszyscy korzystają z rabatów oraz dodatkowych przywilejów, jak np. udział w konkursach z nagrodami organizowanych przez portal. Cztery osoby mogą w sumie oszczędzić od kilku do kilkudziesięciu złotych. Kartę honorują m.in.: Jurapark w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim, Śląskie Wesołe Miasteczko, Rabkoland, Park Miniatur "Świat Marzeń", Dinozatorland, Kina 5d Extreme. - Nawiązaliśmy współpracę z najchętniej odwiedzanymi polskimi parkami, prowadzimy rozmowy z kolejnymi - mówi Anna Marasek, pomysłodawczyni i współzałożycielka portalu.

Parkmania.pl to przewodnik po polskich i zagranicznych parkach rozrywki. Powstał we wrześniu 2010 r. Ma charakter społecznościowy, można w nim umieszczać opinie, zdjęcia i filmy.