Egzotyka z Alba Tour

Na polskim rynku zadebiutowało włoskie biuro Alba Tours. We współpracy z polskim Varsavolo oferuje kierunki śródziemnomorskie oraz przede wszystkim egzotykę
Wybrane kierunki: Malediwy, Sri Lanka, Mauritius, Madagaskar, Zanzibar, Kenia, Dominikana, Honduras. Ponieważ każda podróż zaczyna się we Włoszech (czarter z Rzymu lub Mediolanu), biuro może "przerzucić" klienta w miejsce wylotu już kilka dni wcześniej, by mógł pozwiedzać lub zrobić zakupy. Hasło Alba Tour & Varsavolo brzmi: "Twoje włoskie wakacje na końcu świata". Touroperator jest właścicielem sieci hoteli Alba Club, które obok potraw lokalnych serwują dania kuchni włoskiej. Rezydenci są włosko- i anglojęzyczni, ale w wybranych terminach i kierunkach możemy liczyć na polską kadrę.

Alba Tour powstało w 2001 r. w Rzymie, od początku specjalizowało się w turystyce egzotycznej. Kilka lat później weszło na rynek europejski (m.in. hiszpański w 2009 r.). Varsavolo działa od 1992 r., jego specjalnością są Włochy, w ofercie ma także kraje egzotyczne oraz tzw. city brekas - krótkie wypady do miast Europy.

www.albatour.pl

www.varsavolo.pl