Komentarze (84)
Stoi zapomniana w pobliżu polsko-niemieckiej granicy. Opuszczona Wieża Bismarcka. Czym jest i dlaczego w ogóle powstała?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ministrant15

  Oceniono 8 razy 0

  My tez mamy dzieki prawicowym wladzom, pomniki papieza Jasia na kazdym placu, ulice z nazwa papieza Jasia w calej Polsce, ze nie wspomne juz o nowo powstalych pomnikach bandytow, bedacych idolami prawicy i wzorcem do nasladowania, ale jeszcze zmartwieni nie moga zrealizowac swoich pragnien wiec zadowalaja sie tylko modlami.

 • onduma

  Oceniono 30 razy -2

  Wieze Bismarka nalezy zniszczyc tak jak on niszczyl slady polskosci. Taniej bedzie wybudowac nowoczesne lekkie wieze obserwacyjne a cegly po pomnikach pruskiej buty sprzedawac z certyfikatem czlonkom ziomkostw w Niemczech. Steinbach bedzie miala do czego sie modlic

 • ewagolan

  Oceniono 10 razy -2

  Ciekawe dlaczego odkryto wieżę Bismarcka dopiero teraz - 25 lat po wyzwoleniu? Czyżby wcześniej był tam sowiecki poligon wojskowy?

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 19 razy -7

  Wieże Bismarcka - najbardziej polskie z polskich wież.
  "W sumie na całym świecie powstało kilkaset tego typu konstrukcji".
  Polska Polaków odpowiedziała w XXI wieku tysiącem pomników świętej Wojtyły, bo w wyniku awansu kulturowo-cywilizacyjnego mentalnie rozwinęła się już do poziomu XIX-wiecznego.
  Польша rulez!
  Na kabaretowo :-DD

 • lakatafior

  Oceniono 53 razy -23

  Wieże Bismarcka należy niszczyć dokładnie i do gołej ziemi, rozwalać tak mocno aż stracą wiarę w sens istnienia. Współczuję sytuacji w jakiej się znajdują, ale tak się złożyło, że przypominają nam agresywnego zaborcę i musimy je usunąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX