Najbardziej hipsterskie dzielnice na świecie i fajne miejsca w ich obrębie. Sprawdzone adresy od Warszawy przez Berlin po Tokio [ZDJĘCIA]

Słuchasz muzyki niezależnej, jesz organicznie i pijesz regionalne piwa? Nosisz koszule w kratę, superobcisłe dżinsy i wąsy albo vintage sukienki w groszki? Jeśli odpowiadasz twierdząco na powyższe pytania, cóż... możliwe, że i Ty masz w sobie coś z hipstera. Te dzielnice - pełne sklepów vintage, kafejek, księgarni, sklepów muzycznych, centrów sztuki współczesnej i murali powinny Ci się spodobać. Zestawienie przygotował Skyscanner.pl.

Sprawdź najbardziej hipsterskie miejsca na świecie >>

Komentarze (8)
Najbardziej hipsterskie dzielnice na świecie i fajne miejsca w ich obrębie. Sprawdzone adresy od Warszawy przez Berlin po Tokio [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • napletekgandalfa

  Oceniono 12 razy 10

  www.flickr.com/search/?text=Shimokitazawa

  Bo tę gazecianą galerię o kant dupy potłuc.

 • wutang4eva

  Oceniono 5 razy 3

  To miejsce w Helsinkach (zdjęcie nr 9) wygląda jak stary bazar na Stadionie Dziesięciolecia, tyle że na stadionie nie było jagodowych smoothie, czymkolwiek to jest.

 • patrickkolno

  Oceniono 3 razy 1

  A ja wole dzielnice, gdzie nie ma hipstersow - Jackson Heights w Nowym Jorku za latynoskie klimaty i food trucks, Brixton w Londynie za slynna hale targowa, gdzie swinskie lby sasiaduja ze zdechlymi kurami na hakach, gdzie Jamajki z duzymi kolczykami smieja sie do rozpuku na ulicy. Dzielnice afrykanska La Goutte d'Or w Paryzu, gdzie Afrykanki sprzedaja zgnile czarne ryby i falszywe torebki Louis Vitton. A gdy pojawi sie policja, to laduja wszystko w czarne worki od smieci, w wozki i znikaja w pospiechu a gliny w poscig za nimi. A w Warszawie typowe warzywniaki i sklepiki z tandetnymi ciuchami na Pradze.
  Nie cierpie hipstersow ubranych w markowe ciuchy. Brakuje im oryginalnosci. Unikalnosc znajduje na targowiskach wsrod pospolstwa.

 • Oceniono 1 raz 1

  kingsland road to ulica przebiegajaca przez dalston mieszkam 10 minut od stacj ....hackney gora

 • andrzejkowalewski

  0

  MIssion w SF to jedno z najbardziej syfiarskich miejsc w Stanach jakie widziałem. Bezdomni. Śmierdzi moczem. Brudno. WIllaimsburg przy Mission wygląda jak Luwr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX