Azory nawet od 700 zł w dwie strony i to nie jest chwilowa promocja! Od kwietnia Ryanair uruchamia tanie loty na wyspy

Ryanair uruchamia połączenie między Lizboną - dokąd z Modlina lata ten sam przewoźnik - a Ponta Delgada na wyspie Sao Miguel na Azorach. Sprawdziliśmy: wystarczy trochę pokombinować, żeby dolecieć na najbardziej egzotyczne wyspy Europy położone na środku Atlantyku nawet za 700 zł, podczas gdy wycieczki z biurem podróży zaczynają się od 4500 złotych.

Ryanair ma połączyć jedną z najpiękniejszych wysp Azorów, Sao Miguel, z Lizboną i Porto. Bilety Ryanair na trwający dwie godziny lot z Lizbony do Ponta Delgada zaczynają się od 15 euro, najdroższy ma kosztować ok. 86 euro (ceny w klasie standardowej), z Porto - od 23,19 euro. Tani powrót z Azorów do Lizbony to koszt od 15 euro (w kwietniu przeważają bilety poniżej 20 euro), do Porto - nieco więcej, bo od 19,90 euro. To nawet 10 razy taniej, niż podróż na Azory liniami TAP/SATA. Sprzedaż tanich biletów startuje 1 kwietnia 2015. Zobaczcie, za ile można dolecieć na Azory z Polski z przesiadką w Lizbonie.

Komentarze (28)
Azory nawet od 700 zł w dwie strony i to nie jest chwilowa promocja! Od kwietnia Ryanair uruchamia tanie loty na wyspy
Zaloguj się
 • lech2011

  Oceniono 133 razy 77

  wystarczy trochę pokombinować, żeby dolecieć na najbardziej egzotyczne wyspy Europy położone na środku Atlantyku nawet za 700 zł, podczas gdy wycieczki z biurem podróży zaczynają się od 4,5 tys. złotych.

  czyli dobre dziennikarstwo porównuje cenę przelotu z ceną całej wycieczki?

 • Anonim Anonim

  Oceniono 78 razy 66

  Nieładnie autorze. Drodzy czytelnicy, do Lizbony lata nie tylko linia na R.... Co więcej, ich konkurencja oferuje tańsze bilety. Na przyszłość warto zaznaczyć,że chodzi o tekst sponsorowany.

 • ox1970

  Oceniono 51 razy 33

  Cena podana przez autora nie obejmuje np. bagażu za który w Ryanair trzeba zapłacić ok. 60 EURO za podróż w jedną stronę, na każdym odcinku podróży (Warszawa-LIzbona, Lizbona -Ponata Delgada), a więc dodatkowa opłata za bagaż wyniesie EUR 60 x 4 = EUR 240 (ok. PLN 1000), co powoduje, że koszt biletu wyniesie około PLN 2000, przy tej cenie tradycyjne linie są już konkurencyjne. Zakładam, że na wakacje nie latamy zwykle wyłącznie z bagażem podręcznym...

 • drzejms-buond

  Oceniono 4 razy 4

  A w żyyyciu! Przecież to jest jeden wielki wulkan-bomba, na środku oceanium ....
  Strach! Ale zieloność mają piękną- na popiołach ładnie rośnie !

 • tomasz ol

  Oceniono 5 razy 1

  Niestety, tam ceny są europejskie. Lepiej chyba wydać trochę więcej na bilet, a na miejscu dużo mniej. Poniżej link do filmiku z Malezji;)
  www.youtube.com/watch?v=l68khKbqWu0

 • wuwu1975

  Oceniono 105 razy -5

  Tak, tak. Latajcie z Ryanair, z firmą gdzie stosuje sie mobbing w stosunku do pilotów. Dodatkowo oszczednosci na paliwie moga skutkowac kolejna katastrofa. Tankuja mniej paliwa niz powinni zeby samolot byl lzejszy i mniej spalal. W momencie zagrożenia nie ma juz paliwa na dolot do innego lotniska.

 • kolumb2

  Oceniono 80 razy -38

  Tani bo z pilotami leczącymi się ze schizofreni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX