Indie mniej znane, czyste i niezatłoczone. 5 najładniejszych plaż na południu Goa [RANKING]

Goa to kierunek najczęściej wybierany przez turystów chcących odwiedzić Indie. Zachęcają do tego malownicze szerokie plaże oraz gwarancja pięknej pogody w porze suchej. Dodatkowo ten niewielki stan jest jednym z najczystszych w Indiach. Wybór plaż na Goa jest bardzo szeroki - od takich, gdzie pojęcie "ciszy nocnej" nie istnieje, po te, na których nie spotkamy żywej duszy. Dziś prezentujemy mniej znane plaże południowego Goa. Autorski ranking przygotowali Kasia Sekuła i Łukasz Sacharczuk z projektu "Wyprawiaki".

Wybór plaż na Goa jest bardzo szeroki - od takich, gdzie pojęcie „ciszy nocnej” nie istnieje, po te, na których nie spotkamy żywej duszy. Dziś prezentujemy mniej znane plaże południowego Goa. Autorski ranking przygotowali Kasia Sekuła i Łukasz Sacharczuk z projektu „Wyprawiaki”.

Komentarze (2)
Indie mniej znane, czyste i niezatłoczone. 5 najładniejszych plaż na południu Goa [RANKING]
Zaloguj się
  • Zuzanna Sekuła

    Oceniono 8 razy 0

    Roczny wyjazd? Brzmi świetnie... a można gdzieś poczytać o Waszej wyprawie?

  • szczerbaka

    Oceniono 11 razy -3

    Dużo ciekawsze, mniej zatłoczone i bardziej dziekie plaże można znaleźć w Kerali, tam też można zobaczyć prawdziwe Indie! www.zlotaproporcja.pl/2014/03/08/czerwone-klify-varkali-urokliwe-plaze-i-swiete-miejsce-hindusow/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX