Podróżnicze kierunki przyszłości: 11 zaskakujących miejsc, które przeżyją największy boom turystyczny w przeciągu następnych 10 lat

Zobaczcie, które państwa przeżyją największy boom turystyczny w przeciągu następnych 10 lat.

World Travel and Tourism Council (WTTC) wytypowało 11 krajów na świecie, które w ciągu najbliższej dekady doświadczą największego wzrostu dochodów z turystyki. Klasyfikacja oparta jest na podstawie rocznego przewidywanego wzrostu udziału turystyki w PKB danego kraju. Większość z wytypowanych państw przeżyła w niedalekiej przeszłości konflikt, który sprawił, że zniknęły z turystycznej mapy świata. Teraz, za sprawą inwestycji rządów państw w infrastrukturę turystyczną, niektóre z nich wracają do łask, a jeszcze inne pojawiają się na mapie światowej turystyki po raz pierwszy.

Zobaczcie galerię zdjęć państw, które w ciągu najbliższych dziesięciu lat zyskają na popularności.

Komentarze (20)
Podróżnicze kierunki przyszłości: 11 zaskakujących miejsc, które przeżyją największy boom turystyczny w przeciągu następnych 10 lat
Zaloguj się
 • acc4

  Oceniono 17 razy 11

  W przeciągu to można zachorować na uszy...
  Te miejsca mają szansę przeżyć boom turystyczny w ciągu 10 lat, a najlepiej: w najbliższych 10 latach.

 • catecat

  Oceniono 12 razy 10

  Teraz jest boom na Gruzję. Jeśli się szuka ciszy i spokoju od turystów autokarowych, lepiej pojechać do Rumunii rowerowepodroze.pl/category/rumunia-2/

 • szcz9

  Oceniono 9 razy 9

  Procentowy wzrost liczby turystów to wątpliwa klasyfikacja. Jak w jakieś miejsce jeździła tylko jedna osoba, a teraz pojadą dwie, to mamy 100 procent wzrostu.

 • mo05ka

  Oceniono 8 razy 4

  Irak, Mali... "turysci" to juz tam sa... w czolgach, samochodach pancernych i mysliwcach zeby przepedzic nastepych "turystow", islamistow. Miejmy nadzieje, nie ze wzgledu na nasze przyszle podroze, ale tubylcow, ze za 10 lat sytuacja tak sie ustabilizuje, ze bedziemy kupowac bilety do Bagdadu czy Barnako.

 • luba12

  Oceniono 4 razy 4

  do tych, co im "przeciąg" przeszkadza. Odsyła do poradni językowej PWN, według której powszechniejsze jest sformułowanie "w ciągu", ale to drugie "w przeciągu" nie jest błędem.

 • white_lake

  Oceniono 4 razy 4

  to się Stasiuk zmartwi...

 • stuxnet

  Oceniono 1 raz 1

  lol.. w tych miejscach to co chwile jest boom
  ciekawe czy maja wypozyczalnie czolgow dla turystow

 • ax86

  Oceniono 5 razy 1

  A ja tam kocham tylko Włochy (www.wakacjewlochy.lh.pl). Ludzie dobrze nie odkryli bliższych kierunków, a się pchają gdzieś na świat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX