Cała prawda o seksie w podróży. Zaskakujące wyniki ankiety portalu Hostelbookers.com

Czy Twój samotny wyjazd wzbudza w Twoim partnerze lekki niepokój? Wygląda na to, że może mieć swoje powody. Seks w podróży zdarza się częściej, niż myślimy, a już na pewno częściej, niż chcielibyśmy się do tego przyznać. Wnioskując z wyników ankiety Hostelbookers.com, zjawisko nader często występuje wśród backpackerów.
Portal Hostelbookers.com wypytał ponad 11 tysięcy swoich użytkowników o najbardziej pikantne szczegóły ich wakacyjnych romansów. Ankieta przeprowadzona przez wyszukiwarkę hostelowych noclegów w styczniu przyniosła zaskakujące odpowiedzi. Do udziału w niej zachęcało pytanie: "Czy byłeś bardzo niegrzeczny w zeszłym roku?"

Na wyjeździe się nie liczy

Otóż ankietowani nie próżnowali. Okazuje się, że 16% zdradziło swojego partnera/partnerkę podczas podróży. Wśród najbardziej niewiernych znaleźli się Brazylijczycy, Francuzi i Bułgarzy. Ale to niejedyna rzecz, która może spędzać sen z oczu Twojej dziewczynie czy Twojemu chłopakowi, podczas gdy Ty jesteś daleko. 48% ankietowanych przyznało, że powodem ich rozstania z chłopakiem/dziewczyną była podróż. 17% zerwało ze sobą w trakcie podróży, 37% jeszcze przed wyjazdem, 46% zaraz po powrocie.

Panie wolą Irlandczyków

Jeżeli chodzi o najgorętsze narodowości, to panowie najczęściej wybierali Rosjanki, zaraz potem Polki, następnie Kolumbijki, Szwedki i Brazylijki. Panie najbardziej urzekli (ciekawe czym?) Irlandczycy. Łeb w łeb, bo z wynikiem tylko o 1% głosów gorszym, idą Australijczycy, dalej Brytyjczycy, Włosi i Kanadyjczycy. A kogo najtrudniej poderwać? 14% badanych stwierdziło, że najtrudniejsi w podrywie są Niemcy, 11% wskazało Brytyjczyków, 10% - Francuzów.

Większość z badanych (69,3%) w czasie wakacji zaciągnęło do łóżka miejscowego. I to nie zawsze pracownika hostelu, bo przygodę z recepcjonistą/recepcjonistką deklaruje tylko 17,4% ankietowanych.

Czas na eksperymenty

Wakacje to czas eksperymentów i może właśnie to dlatego Twój partner nie odzywa się do Ciebie, odkąd powiedziałeś, że wyjeżdżasz. 43,5% badanych deklaruje, że w trakcie wakacji spało z więcej niż jedną osobą, 17,3% spróbowało trójkąta, a 13,9% uprawiało seks (zazwyczaj) niezgodny z ich orientacją seksualną. Więcej niż pięciu partnerów w ciągu (długich) wakacji miało 9,6% ankietowanych.

Czy bardziej obawiać mają się mężczyźni, czy kobiety? Ankieta potwierdza stereotyp niewiernych mężczyzn - 52% z nich deklaruje, że w trakcie podróży zdarzył im się przygodny seks. Do tego samego przyznaje się 41% kobiet. Mężczyźni mieli średnio po trzy partnerki różnych narodowości, podczas gdy kobiety deklarują dwóch partnerów.

Twórcy internetowych poradników "Jak uprawiać seks w hostelu" bardzo wyraźnie podkreślają, żeby nie przeszkadzać innym i nie robić tego w pokojach wieloosobowych. Ankietowani raczej zasady przestrzegają, bo tylko 4% odpowiada, że uprawiało seks w hostelowym dormitorium i zostało na tym przyłapanych. Kolejne 18% badanych twierdzi, że też im się zdarzyło, ale pozostali niezauważeni (albo tak im się wydaje).

Dla tych, którzy mimo wszystko wierzą w prawdziwą miłość, mamy pocieszającą informację: 1 z 5 wakacyjnych romansów kończy się stałym związkiem.

Wyniki ankiety:Komentarze (51)
Cała prawda o seksie w podróży. Zaskakujące wyniki ankiety portalu Hostelbookers.com
Zaloguj się
 • sprawazlewa

  Oceniono 137 razy 133

  - Baco, a Wy wysyłacie swoją zonę na wczasy?
  - Nie, Jo som du...cę!

 • paseo

  Oceniono 110 razy 74

  w tytule mamy .........backpackerów

  co to jest tumany z Gazety ? KTO uzywa tego slowa ??? Nie znacie porzadnie polskiego ale popisywac sie musicie,co?

 • zwid

  Oceniono 100 razy 60

  Nooo, cieekaaawee!
  To wszystko nieprawda!
  Moja piękna żona co roku wyjeżdża na miesięczny urlop i jeszcze się nie zdarzyło, żeby na wakacjach poznała jakiegoś chłopa. Zawsze mówi tylko, że zaprzyjaźniła się ze świetnymi nowymi koleżankami, które spotkała w stołówce, albo w kolejce po ciupagę (jak w górach), albo rybę (jak nad Bałtykiem).

  A w tych ankietach, to się tylko potrafią przechwalać. Ciekawe jakie byłyby wyniki, gdyby przy udzielaniu odpowiedzi, byli obecni współmałżonkowie!

 • citisus

  Oceniono 72 razy 50

  Łatwe Polki! Zaraz po Rosjankach....
  A w kraju takie.... :-))))

 • roso102

  Oceniono 55 razy 43

  Dajcie spokój, zwłaszcza, że ostatnio czytałem, że w ankietach 35% Kobiet nie mówi prawdy.
  Młody mąż???

 • chamoobrona

  Oceniono 29 razy 25

  Przykre, że portal hostelbookers.com musi reklamować swoje usługi łudząc nadzieją na sex niewydymki i prawiczków.

 • zambezi

  Oceniono 18 razy 14

  Te statystyki narodowościowe to nie są przypadkiem pomylone? Wygląda mi to bardziej na zestawienie pracownic i klientów burdeli.

 • take_i_t_easy

  Oceniono 14 razy 12

  A backpacker to kto? Ładujący od tyłu? No to faktycznie ciekawa ankieta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX