Komentarze (45)
Ferie 2013 - znowu pojedziemy w polskie góry. Dokąd warto? [WIELKI RAPORT]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: emeryt1946

  Oceniono 4 razy 2

  Nie bardzo rozumiem, co te pierdziszewa mają wspólnego z wypoczynkiem...

 • dzielanski

  Oceniono 1 raz 1

  W Szklarskiej Porębie nie dość, że trzeba słono płacić za jeden z kilku maleńkich parkingów pod wyciągiem, to jeszcze trzeba stać korku, żeby w ogóle się na ten parking dostać. Generalnie jazda na narty w Polsce ma sens jako jedno-dwudniowy wypad. Szklarska nie spełnia wymagań miejsca nadającego się na takie wyjazdy, bo po znalezieniu miejsca parkingowego, czasu na jazdę na nartach pozostaje bardzo niewiele. Oczywiście rozumiem, że władze miasta nie mogą wyburzyć wszystkich tych pensjonacików, na których budowę pod wyciągiem bezmyślnie wydały zgodę, ale można byłoby chyba zbudować gdzieś niżej jakiś wielki parking i jakiś tramwaj czy wyciąg dowożący ludzi do dolnej stacji właściwego wyciągu? Mi - szczerze mówiąc - wystarczyłby parking gdzieś niżej i przechowalnia butów przy kasach: mógłbym przejść kawałek piechotą, ale swoich butów narciarskich nie zamierzam niszczyć na uliczkach Szklarskiej.
  Do tego dochodzi zupełna niechęć właścicieli kompleksu do utrzymywania nartostrad. Do Szklarskiej warto jechać tylko wtedy, gdy trasa FIS jest w całości czynna - niestety zdarza się to dość rzadko. Nie wiem, jak jest dzisiaj, ale jeszcze kilka dni temu na Szrenicy czynny był tylko Puchatek (!), co zakrawa na kpinę - gdyby częściej jeździł tam ratrak, to po Puchatku można byłoby "szusować" na biegówkach.
  Generalnie nie rozumiem, jakim cudem Szklarska Poręba wciąż jeszcze nie zbankrutowała, skoro po drugiej stronie granicy są cztery duże ośrodki narciarskie, z których każdy bije ją na głowę (choć żaden nie ma niczego dorównującego "Ścianie"), i kilka mniejszych, w których długość CZYNNYCH tras narciarskich przez większą część sezonu jest większa.

 • Gość: Eyck

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli chodzi o Wisłę i Ustroń to słabo odrobione zadanie domowe wislanskiskipass http://www.wislanskiskipass.pl/ skupia aktualnie Ustroń i Wisłę ( za wyjątkiem wspomnianej w artykule stacji Wisłą Soszow)
  Pozdrawiam

 • Gość: Adam

  Oceniono 1 raz 1

  Odpowiadajac na podtytul: Do nikad.

 • akop123

  Oceniono 5 razy 1

  Trzymamy kciuki za nowego właściciela Pilska.

 • Gość: Piotrek

  0

  Jechałbym gdziekolwiek ,ale nie mam w tym roku pieniędzy.

 • Gość: kkes

  Oceniono 2 razy 0

  A co to?
  Wroński wziął się za reklamy....buahhahahah....widocznie tam więcej zapłacili

 • Gość: bhb

  0

  Zawoja Mosorny Groń. co o tm stoku myslicie/

 • Gość: Zniesmaczony

  Oceniono 6 razy 0

  Zdecydowanie odradzam wszystkim ośrodek narciarski Góra Żar w Międzybrodziu Bielskim . Byłem tam wczoraj /12.01.2013 / i więcej tam moja noga nie stanie . Stok widać , że nie był wyratrakowany /byłem tam od godz .11.00 / , parkingi nie odśnieżone i drogie / 8 zł od auta / , karnety najdroższe w okolicy /Wisła i Istebna karnety porównywalnie tańsze , a parkingi bezpłatne i odśnieżone / no i w tych wagonikach trzeba stać jak widły w gnoju i w ścisku i smrodzie /na kanapach to przynajmniej można chwilę odpocząć . Jednym słowem PORAŻKA .

 • Gość: krakus

  Oceniono 4 razy 0

  nędzne redaktorzyny jesteście super obiektywni i bezstronni , jak nie to Krynice pokazujecie jakby była w samych Tatrach a Kotelnicy robicie obciach , zdjęcie godne pożałowania niby wiejski jarmark a nie stacja z lepszymi widokami na Tatry. Widać wszystko zależyod DOTACJI do Waszej kieszeni

 • Gość: aprox99

  Oceniono 5 razy -1

  znów zima i znów syf w polsce,po prostu tradycja,rzygać się chce

 • Gość: andrzej_informatyk

  Oceniono 11 razy -1

  BEDE GRAŁ. W GRE

 • apartamentyustron

  Oceniono 13 razy -9

  Zapraszamy do Ustronia. Fajne apartamenty - www.ustron-apartamenty.eu

 • Gość: michał

  Oceniono 15 razy -9

  Kiedy powrócą ferie dla wszystkich w jednym terminie?

 • Gość: Darek

  Oceniono 15 razy -13

  Ja puściłem dziecko na obóz w Tatry z PoszukiwaczePrzygod.pl :]

 • Gość: Agroturystyka u Baltazara

  Oceniono 22 razy -20

  Zdecydowanie polecam Zieleniec z noclegiem w naszej agroturystyce
  Zapraszamy www.ubaltazara.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX