Komentarze (43)
Olimpiada w Londynie: tak powstawał stadion olimpijski [WIDEO]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • swiatloimrok

  Oceniono 6 razy 0

  czyli stadion narodowy kosztował mniej więcej tyle co średniej jakości dom

 • vig

  Oceniono 19 razy -3

  Stadion w Warszawie za 1,7 miliona PLN? trzymajcie mnie. Autorka nie ma mózgu, albo robi propagandę sukcesu partii rządzącej, która trzyma całą redakcję za jaja.

 • lukki69

  Oceniono 7 razy -5

  za 423mln funtów mozna rozwiazać wiele problemów afryki czy innych biednych czesci swiata dodatkowo rtozkradnietych przez angoli i ich pociotków amerykanów... no ale zabawa i igrzyska sa bardzo wazne....mozna na nich jeszcze wiecej zarobic!

 • kazimirz

  Oceniono 14 razy -8

  "Stoi prawie w centrum Londynu, kosztował 537 milionów funtów (razem z zakupem terenu pod budowę, dla porównania, Stadion Narodowy w Pekinie, tzw. Ptasie Gniazdo, kosztował ok. 423 mln dolarów, a Stadion Narodowy w Warszawie 1,752 mln złotych)." koniec cytatu.
  Tak wiec, mlodzi doskonale wyksztalceni z duzych miast za pomoca ksztalcacych artykulow polskojezycznej gazety dla POlakow, czarno na bialym widza, ze sluszna jest droga, jaka obrala Wladza Ludowa i jej przywodca, ukochane Slonce Peru.
  Wylacznie dzieki doskonalej organizacji, kosmicznej technologii i poparciu wszystkich POstepowych sil opartych na tradycjach ludowych Stadion Narodowy w Warszawie kosztowal mniej niz toalety w Londynie I Pekinie!!
  Chwala Generalom!
  Niech sie swieci Slonce Peru, a woda splywa do Baltyku!

 • benzyna11

  Oceniono 35 razy -15

  A jednocześnie tysiące dzieci w krajach trzeciego świata umiera z głodu. Człowiek jest jednak świnią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX