Złote Piaski forum

Złote Piaski forum. Złote Piaski to podobno najlepsze miejsce do imprezowania i aktywnego wypoczynku - napisała użytkowniczka na naszym forum. A co piszą inni?
Wszystkie wypowiedzi pochodzą z forum Bułgaria na podróże.gazeta.pl

Złote Piaski forum - hotele w Złotych Piaskach

Hotel Sofia: Kacha pisze: "Super hotel, dwa lata temu byłam, czysto, miło, plaża blisko, jeśli opcja all inclusive, to jest mnóstwo jedzenia (wróciłam z 5-nadprogramowymi kilogramami!)"

Hotel Kristal: "Hotel klimatyzowany, jedzenie rewelacyjne, z dzieckiem można spokojnie się wybrać, basen dla dzieci i plac zabaw. Odległość do morza około 10 minut. Jest przejście miedzy hotelami." - napisała dorota.

Hotel Briz: "To typowy 3-gwiazdkowy hotel, więc nie ma co się spodziewać wielkich luksusów, ale też nie ma się do czego tak naprawdę doczepić. Hotel czysty, basen czysty z leżakami i ratownikiem, obsługa miła. Dużo Rosjan, Niemców i Polaków. Kantor wymiany walut w lobby (kurs może nie najwyższy, ale bez ryzyka jak np. na promenadzie). Pokoje z klimatyzacją indywidualną więc nie jesteś uzależniona od hotelu no i cena atrakcyjna. Wyżywienie też ok. Do plaży i na promenadę trochę gimnastyki, bo po schodach :)"- opowiada Tadek na naszym forum.

Złote Piaski forum - ceny

"W Złotych Piaskach ceny zbliżone są do naszych, polskich. Piwo butelkowe w sklepie kosztuje około 2 lev, natomiast w knajpkach 3,5 lev. Wódka kosztuje w granicach 8-12 lev. Leżak+parasol za jeden dzień na plaży na nasze wychodzi 8 lev." - pisze dorota.

Złote Piaski forum - kluby i dyskoteki

"Byliśmy już kilka razy w Arogance. To rzeczywiście najfajniejszy klub w miescie. W dodatku na mieście rozdają bezpłatne wejciówki dla kobiet (w tym 1 drink gratis)" - pisze na naszym forum paulina.

"Szczerze polecam Pr.Club tuż przy hotelu Admiral. Imprezy jak na Ibizie. Chociaż Arogance też jest w porządku." - pisze forumowiczka zaznajomiona.

"Ja właśnie wróciłam ze Złotych Piasków i mogę polecić wspomniany już klub Arogance ale również Pr Club. Warto tam zajrzeć.. do obu klubów rozdają wejściówki na mieście wraz z jednym drinkiem darmowym a jeżeli sami nie dają to warto o nie zapytać i wtedy z pewnością coś się znajdzie:) Jeśli chodzi o Malibu to też czytałam na kilku forach, że jest bardzo przyjemny, ale jak się okazało na miejscu, średnia wieku tam jest około 15 lat, wiec zależy kto co lubi...:)" - dzieli się swoją opinią turystka.

"Arogance jest raczej dla osób, które nastawiają się na siedzenie i picie niż zabawę taneczną, aczkolwiek wystrój świetny :)" - twierdzi Karola.

"Arogance i PR Club naprawdę warto. Są to jedyne miejsca, gdzie jest selekcja i nie wpuszczają 13-latek i ludzi w sandałach" - napisał gość na forum.

"Odradzam Papaya club - klub z muzyką hh i rnb, ale wystrój słaby... Do tego wc płatne i sami nieletni. Dla nastolatków z kolonii i obozów idealne miejsce, ale starszym osobom i studentom odradzam." - radzi gość na naszym forum.

Złote Piaski forum - samodzielne wycieczki

Niektórzy nie chcą korzystać z ofert wycieczek fakultatywnych miejscowych biur podróży, dlatego okolice Złotych Piasków zwiedzają sami. Użytkowniczka Kinga zadała pytanie na forum, czy ze Złotych Piasków kursują jakieś autobusy do Warny, Bałcziku i innych miejscowości, czy jedynie wycieczki fakultatywne wchodzą w grę i 71gosik odpowiedziała: "Ze Złotych Piasków do Warny kursuje 5 autobusów, przy czym z różnych części ZP. Zależy gdzie będziesz mieszkać. My jeździliśmy autobusem 109, którym dojedzie się i do Delfinarium i Katedry. Nie ma rozkładów jazdy, trzeba wyjść na przystanek i czekać, w tygodniu około 15 minut. Bilet 3 leva za osobę powyżej 7 lat (czasem za dzieci bileterka nie policzy). Wycieczki robiliśmy samodzielnie, bo ceny fakultatywnych poprzez rezydenta porażające. Zawsze można dogadać się z taksówkarzem i za konkretna kwotę dowiezie gdzie trzeba. Taksówkarze podjeżdżają do ludzi stojących na przystanku i zagadują. Tym sposobem zrobiliśmy sobie wycieczkę do Bałcziku i przylądku Kaliakra za 90 lewa (2 os dorosłe plus 2 dzieci) plus bilety wstępu 17 lewa. Z biura podróży wraz z wieczorem bułgarskim 46 euro od osoby dorosłej, dzieci chyba połowę. Taksówka do Warny (3 rodziny - taki busik) po 10 lewa od rodziny."

Złote Piaski forum - tanie markety

Gość zapytał na naszym forum, czy w Złotych Piaskach są markety typu Tesco, czy Lidl i renle odpowiedziała, że nie ma, ale w pobliskiej Warnie jest Lidl , a Zielonka dodała, że jest także Carrefour (w Warnie).

Więcej wątków znajdziesz na naszym Forum Bułgaria na podróże.gazeta.pl