Pokój hotelowy na godziny: oferta, z której korzystają niewierni małżonkowie?

95 na 100 osób wykorzystuje tę usługę do zdrady - mówi jeden z założycieli strony, dzięki której dokonamy rezerwacji pokoju hotelowego na godziny m.in. w Paryżu i Londynie
Z początku usługa rezerwacji pokoju hotelowego na godziny była dostępna głównie przy dworcach kolejowych, lotniskach, czy dzielnicach nielegalnej prostytucji. Od niedawna z takiej formy wynajmu zaczęły korzystać ekskluzywne hotele. Wiele z nich możemy znaleźć na stronie dayuse-hotels.com i na niej też dokonać rezerwacji pokoju na kilka godzin w luksusowym hotelu (najczęściej pokoje dostępne są w godzinach 11-15, ceny od 360 zł w górę) m.in. w Paryżu, Londynie, czy Amsterdamie. Okazuje się jednak, że taka usługa nie cieszy się najlepszą reputacją.

Wielu uważa, że hotele, które wynajmują pokoje na godziny, pośrednio sprzyjają zdradom - mówi jeden z założycieli strony dayuse-hotels.com, Thibaud d'Agreves. Ciężko obwiniać hotele, czy założycieli tej strony za przyczynianie się do zdrad.

Kto może być zainteresowany taką usługą? Odpowiedzi na to pytanie udziela jeden z właścicieli strony, Thibaud d'Agreves. Twierdzi, że aż 95 na 100 osób w Paryżu wykorzystuje wynajem pokoju hotelowego na godziny właśnie do zdrady. Skąd takie szokujące dane, nie wiadomo. Ujawnia jedynie, że prawie żadna z osób dokonujących takiej rezerwacji nie chce płacić kartą i wybiera płatność gotówką na miejscu w hotelu.

Jak wiadomo, małżonkowie mają często wspólne konto, bądź dostęp do konta partnera. Jeżeli faktycznie osoba, która wynajęła hotel na kilka godzin nie chce zostawić po sobie dowodu, wybiera płatność gotówką. W dobie kart płatniczych, kiedy rzadko dysponujemy większą gotówką w portfelu, rzeczywiście to może wydawać się podejrzane. Nie jest to jednak powodem to twierdzenia, ani tym bardziej dowodem, że osoba ta dopuściła się zdrady podczas skorzystania z usługi. Więcej źródeł tak szokującej statystyki Thibaud d'Agreves niestety jednak nie podaje.

Skontaktowaliśmy się z jednym z większych hoteli w centrum Warszawy, by dowiedzieć się, czy taka usługa jest dostępna także w naszym kraju. Niestety, nie ma możliwości wynajmu pokoju hotelowego w godzinach 11-15. Jeśli więc Polak chciałby dopuścić się zdrady w porze lunchu, musi zapłacić za całą dobę. Zdrada tak droga, że może się nie opłaci i do niej nie dojdzie? Warto mieć nadzieję.źródło: dailymail.co.uk

Komentarze (20)
Pokój hotelowy na godziny: oferta, z której korzystają niewierni małżonkowie?
Zaloguj się
 • krokiet17

  Oceniono 5 razy 5

  Najgorzej to zdradzać kochankę z własną żoną ;)

 • abeakira

  Oceniono 5 razy 5

  dziennikarzyna nie pofatygował się sprawdzić porządnie oferty hoteli, oczywiście w warszawie są hotele które można wynająć na godziny :)
  i co w tym złego jest, że para kochanków chce się spotkać?jak chcą spędzić ze sobą czas to i tak to zrobią. Nie róbmy z siebie takich świętych!

 • Gość: fidel

  Oceniono 2 razy 2

  już i w polsce coś takiego mamy ;) www.pokojenagodziny.info - a kto i po co korzysta to już inna sprawa :)

 • aietes

  Oceniono 1 raz 1

  w nowoczesnym społeczeństwie, zdrada jest przeżytkiem. Dlatego m.in. nie zawiera się małżeństw.

 • krokiet17

  0

  Bardzo bym się zdziwił, gdyby po daniu w łapie komuś z obsługi, nie dało się załatwić pokoju bez rejestrowania w systemie

 • niceflower454

  0

  Jak można zdradzić kogos kto nas zdradził/a?

 • margot452

  0

  No, jak się pani redaktor pofatygowała skontaktować tylko z jednym hotelem w całej Warszawie, to rzeczywiście, ma bardzo dokładne dane. Ale moze ją mąż krótko tzryma i nie miała okazji skorzystać ;)

 • ginusia

  0

  Alez ku temu nie trzeba hoteli z gwiazdkami. Jest pelno "pensjonatow" wynajmujacych pokoje na dwie godziny. W porze lunchu ogromny ruch :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX