płyn

Więcej o:

płyn

Wypowiedzi na forum o:

płyn

 • Ślad płynu w brzuchu dziecka

  Witam, Robiłam dziś kontrolnie dziecku USG brzucha. Wszystko jest w normie poza tym ze lekarz zobaczył ślad płynu szerokości 9mm za pęcherzem moczowym. Skierował nas do pediatry w celu dalszej diagnostyki. Pediatra zleciła morfologię crp i badanie moczu. Bardzo proszę o informacje czy jest to

 • Pijcie dzieci płyn Lugola - to radziecka coca-cola

  Czyli wracamy do 26 kwietnia1986. To była sobota. Ja tego nie pamiętam, bo miałam ledwo 4 lata. Podobno było bardzo ładnie i ciepło, według wspomnień starszych większość dnia spędzaliśmy na placu zabaw. W Polsce zaczęto podawać płyn Lugola już dwa dni później, ale bez informowania opinii publicznej

 • Płyn do prania czarnego a rzeczy białe

  Mam tylko płyn do prania czarnych rzeczy perwoll. Potrzebuje wyprać białe rzeczy. Głupie. Ale czy będą nadal białe?

 • płyn do płukania jamy ustnej

  Witam, czytałem że jeśli połknie się łyk lub dwa płynu listerine to nic się nie stanie - czy to dotyczy wszystkich płynów listerine nawet tych które zawierają alkohol i czy to dotyczy płynu Colgate Plax (nie zawiera alkoholu) ?

 • Pranie w płynie do płukania?

  Czy płyn do płukania ma jakiekolwiek właściwości piorące? Da się w samym płynie wyprać czy to kiepski pomysł? Ps. Na ewentualne pytanie - dlaczego chcę prać w płynie do płukania - odpowiadam, bo mam hektolitry płynu do płukania i zero płynu do prania.

 • Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś

  Używam płyn do fug, mam w łazience białe fugi na ścianach i szare na podłodze, płyn jest genialny, spryskuję (założyłam dołączoną końcówkę z psikaczem) I po kilku minutach spłukuję. Zero wysiłku i straty czasu. Tym płynem rozcienczonym identycznie czyszcze kabinę prysznicową. Bardzo lubię też płyn

 • Re: Pijcie dzieci płyn Lugola - to radziecka coca

  1986 płyn Lugola podano zdecydowanie za późno. Obecnie podawanie go ma mały sens, gdyż jest mnóstwo promieniotwórczych izotopów a płyn lugola chroni tylko przed jodem.

 • Re: Pijcie dzieci płyn Lugola - to radziecka coca

  Ja wypiłam wtedy płyn lugola i nie mam żadnych problemów z tarczycą. Nikt w mojej najbliższej rodzinie nie ma, wszyscy suplementują jod do dziś, głównie w postaci płynu lugola właśnie.

 • Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś

  Płyn do przypaleń cienki, to po prostu wyższe pH, jak płyn do mycia kominków. Fugi - ten sam efekt uzyskasz domestosem różowym w żelu (różowym, bo inny kolor barwi fugi zielony czy tam niebieski). Płyny do nagrobków - świetne, godne polecenia.

 • Re: Pijcie dzieci płyn Lugola - to radziecka coca

  Podobno podawanie płynu lugowa ostatecznie okazało się bezzasadne.