nauka języków obcych

Więcej o:

nauka języków obcych

Wypowiedzi na forum o:

nauka języków obcych

 • Nauka języków obcych wśród kobiet

  Witam serdecznie, czy uważacie, że nauka języków obcych jest ważna? Czy kobiety są nią zainteresowane? Co im ją uniemożliwia? Zachęcam do dyskusji i wypełnienia ankiety na temat "Zainteresowania nauką języków obcych wśród kobiet". Celem ankiety jest zbadanie postaw kobiet wobec nauki języków obcych

 • Nauka języków obcych

  Mała prośba do wszystkich. Proszę Was o wypełnienie ankiety o nauce języka obcego. Zajmie wam to kilka minut, a mnie bardzo pomożecie. Z góry bardzo dziękuję.

 • szybka nauka języków obcych?

  Czy nauka języka obcego musi trwać latami? Czy podstawą nauki języka obcego jest gramatyka? Czy na naukę obcych języków można być za starym? Jeśli na jakieś z powyższych pytań odpowiedziałeś/-aś "tak", to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - mylisz się... Zobacz jak uczyć się szybko i przyjemnie języka

 • świetna metoda nauki języków obcych

  słyszeliście o rewelacyjnej metodzie nauki języków obcych we śnie? dla mnie bomba, na początku nic, a teraz efekty po każdej nocy !

 • Ankieta - Nauka języka obcego

  Piszę pracę licencjacką i potrzebuje opinii na temat nauki języków obcych z wykorzystaniem komputera. Ankieta jest anonimowa, będę bardzo wdzięczny za każde poświęcone 5 minut Waszego czasu!

 • kiedy rozpocząć naukę języka obcego?

  Zastanawiam się kiedy wysłać dziecko na naukę języka obcego wyczytałam w magazynie Sens, że specjaliści twierdzą, że kiedy skończy 4 lata, nie wiem czy to nie za wcześnie co wy o ty sądzicie?

 • Bardzo dobra lektura do nauki języka obcego.

  Bardzo dobra lektura do nauki języka obcego. Wzruszający angielski tekst o dzielnych polskich żołnierzach w Afganistanie. Bardzo dobra lektura do nauki języka obcego. Ot. co -- Deportacje dzisiaj

 • Re: Nauka języków obcych

  Tak się składa , że jestem lektorem języka obcego na renomowanej wyższej uczelni i powiem wprost - jeśli nie jest to filologia, to przy obecnym systemie i wymiarze godzin nauki języków obcych (120 godzin przez 3 lata, czyli 1,5 h tygodniowo), nie jesteś w stanie nauczyć się porządnie języka obcego.

 • Odliczenie kosztów nauki języka obcego dla dzieci

  Czy mogę odliczyć od podatku koszt nauki języka obcego mojego siedmioletniego Syna? Syn uczy się prywatnie języka angielskiego.

 • czy urząd pracy sfinansuje naukę języka obcego?

  Witam. Wiem, że Urząd Pracy może sfinansować różnego rodzaju szkolenia czy studia, ale chciałabym sie dowiedzieć czy może sfinansować również naukę języka obcego?