mecze euro 2012

Więcej o:

mecze euro 2012

Wypowiedzi na forum o:

mecze euro 2012

 • ile meczy Euro 2012 w Warszawie?

  Czy ktoś wie ile meczy Euro 2012 zostanie rozegranych w Warszawie? -- Zacisze.Info.

 • gdzie w Przemyślu poogladać mecze EURO2012?

  Witam. Czy znacie jakieś fajne miejsca w Przemyślu gdzie można spokojnie pooglądać mecze Euro2012? Jakaś strefa kibica?

 • Wesele a mecze EURO2012...?

  HEJ, czy tylko mnie stres złapał że jak będą mecze Euro 2012, od początku czerwca chyba do konca lipca, to wszyscy będą chcieli oglądać....? Ja akurat nie, ale może moi goście... i siedziec będą przy stolikach i lukać na komórki i inne narzędzia..

 • Re: Transmisje meczy Euro 2012 w hotelach !

  Nieopodal hotelu ROMA w Hurghadzie otworzona została polska knajpka pod nazwą POLONIA CAFE. Można zjeść polskie posiłki i obejrzeć na dużym płaskim ekranie WSZYSTKIE mecze Euro2012 z polskiej telewizji. Ot i cała tajemnica poszukiwań.

 • Re: Jest szansa na dodatkowy mecz Euro 2012 w Poz

  I tak wszystkie mecze EURO2012 będą podzielone równo między Polskę a Ukrainę. Takie tematy są całkowicie niepotrzebne.

 • Na dwa lata przed pierwszym meczem Euro 2012 ?

  "Na dwa lata przed pierwszym meczem Euro 2012" Te stadiony i reszta maja byc juz za rok gotowe do turnieju pilkarskiego (próba generalna), tak jak to bylo w Austrii, Szwajcarii i w innych krajach. A nie dopiero za 2 lata !

 • Re: Gdzie mogłyby się odbywać mecze Euro 2012?

  Proponuję aby odbyły się w "podpoznańskiej" miejscowości z ktorej pochodzi Groclin-Dyskobolia w czyli w Grodzisku Wlkp. jeżeli tak zachwalacie stadiony to choc nie mieszkam tam a w Poznaniu - stadion maja na miarę meczy Euro 2012 i na Poznań głosować nie będę ponieważ musiał by się wziaść za swoje

 • będą burdy na meczach Euro 2012?

  pogańskich, na przykład obchodzą święto Kupały. UWAGA - ZAPOWIEDZIELI PROWADZENIE SWOICH AKCJI NA MECZACH EURO 2012 TAKŻE W POLSCE. SPODZIEWAJĄ SIĘ BRAKU REAKCJI DEMOKRATYCZNYCH POLSKICH WŁADZ. Nacjonaliści zagrozili zerwaniem Euro 2012 na Ukrainie Nacjonalistyczna organizacja "Patriota Ukrainy"