koszt

Więcej o:

koszt

Wypowiedzi na forum o:

koszt

 • Pit koszty

  Może ktoś się zna na tym, miałam u pracodawcy umowę o pracę zlelecenia ( 2 u jednego) pobrano mi koszty 3000 z umowy o pracę, i 3321 z umowy zlecenia, czy też obowiązuje mnie jakiś limit. Już się rozliczyłam, ale może mam jakąś ulgę?

 • Minimalne koszty ogrzewania lokalu we wspólnocie

  Zarządca chce w regulaminie rozliczania ciepła wprowadzić minimalne koszty ogrzania lokalu we wspólnocie na poziomie 30% średniego kosztu za zużycie ciepła na 1m2 lokalu. Czy jest do tego jakaś podstawa prawna (jakaś ustawa tak narzuca?) czy sam sobie tak wymyślił? U nas w mieszkaniu nawet jeśli

 • Podział kosztów sądowych

  Mam do Was pytanie o podział kosztów sądowych w sprawie o zniesienie współwłasności. Jesli jestem uczestnikiem postępowania, mam udział 1/5 w dzielonej nieruchomości, to czy w związku z tym powinnam ponieść 1/5 kosztów sądowych (biegli itp?) czy jakoś inaczej się to dzieli?

 • Erasmus w Londynie - jak zminimalizować koszty

  Ciekawa sprawa, fajna przygoda... ale... no właśnie, koszty... Da się je choć trochę zmniejszyć? A co z pracą dla takiego studenta? Ktoś, coś...? ?Z góry dzięki?

 • Koszt akademika/mieszkania w Holandii,

  Jak w temacie. Ile wynosi realny koszt zakwaterowania w Holandii dla studenta? Córka (studiująca na UW) dostała się na Erazmusa w semestrze zimowym 23/24 (od października do lutego). Proszę o pomoc, wiem, że są dzieci ematek studiujące w tym kraju. Z góry dziękuję.

 • Koszty - wojna

  Czy ktoś policzył ile kosztomuje nas wojna Ru-Ukr w sensie sprzętu, wysłanej pomocy, pomocy w pl? Nie mówię o kosztach typu droższe paliwa, energia itp.

 • Ararat - czerwiec 2023 po kosztach

  ? przylot do Polski Koszty na 1 osobę: (1$ =4,3 zł, 1euro=4,7 zł) 1. bilet lotniczy (tam i powrotem ) - Berlin/Warszawa - Stambuł 900 zł - Stambuł ? Igdir lub Van 600 zł 2. przejazd z/do Igdir lub Van do Do?ubayaz?t (ok. 1h) ? 2 x 10$/os. 3. przejazd z/do Do?ubayaz?t na szlak prowadzący do obozu I +

 • Re: Pit koszty

  Na etacie masz koszty uzyskania przychodu w wysokości 250 za każdy miesiąc, w którym byłaś zatrudniona (lub 300 jeśli dojeżdżasz). Czyli dla etatu masz limit 3000 (opcjonalnie 3600). Na umowie zlecenie koszty to 20% brutto. I nie ma limitu. O co chodzi w pytaniu o ulgę - nie zrozumiałam.

 • Koszt utrzymania 5 letniego dziecka

  Hej, Podzielcie się proszę kosztami utrzymania 5 latka. Wyżywienie, ubrania, edukacja, lekarstwa, itp. Może bez kosztów mieszkaniowych i opłat za przedszkole bo to dość indywidualne koszty.

 • Re: Pit koszty

  Koszty uzyskania przychodu patrząc po kwocie. -- Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ