Koło

Więcej o:

Koło

Wypowiedzi na forum o:

Koło

 • Dlaczego wynalezienie koła jest wazne

  Nie mam bladego pojęcia, choć od dziecka byłem karmiony wybitnościa tej idei. Księżyc jest kołem. Słońce jest kołem. Pień drzewa jest kołem. To najbardziej podstawowa idea naszej egzystencji. Nasze życie jest kołem kompulsji. O wiele bardziej przełomowe uznaje wynalezienie trójkąta.

 • Atrakcje dla dzieci koło Warszawy

  Jak spędzacie wolny czas z dziećmi w Warszawie? czy znacie jakieś ciekawe atrakcje dla dzieci koło Warszawy ? co polecacie?

 • TSUE wydał wyrok - marzenie K52

  Każdy wyrok TSUE jest zawsze zgodny z oczekiwaniami K52, zatem ten ostatni odrzucający skargę Polski dotyczącą ACTA-2 również. Ciekawe jak sobie teraz Benio poradzi z pisaniem na forum, skoro wdrożona dyrektywa zabrania wklejania tekstów bez zgody ich autora. No przecież samodzielnie gównokrata nie

 • Co oznacza te koło fortuny?

  Cały czas gdy pytam o pewnego mężczyznę pokazuje mi się koło fortuny, czy wypadnie wprost, wysypie się podczas tasowania wraz z innymi kartami albo odwróci, umknie kątem oka. Nie wierzę żeby to był przypadek. Wiem, że znamy się z poprzedniego wcielenia. Koło fortuny zazwyczaj pojawia mi się na końcu

 • Ciekawe atrakcje dla dzieci koło Warszawy?

  No właśnie skoro już czuć wiosnę to czas zacząć planować aktywnie weekendy. Jak wy spędzacie ten czas z dzieciakami? jakie polecacie atrakcje dla dzieci koło Warszawy ?

 • 5k netto dla niani

  Oferta dla niani: 3,2 netto, umowa o prace, 8h dziennie. Internet: ochłapy, wyzysk, należy się co najmniej 5k! Naprawdę? Ile teraz płaci się niani?

 • Koło zapasowe mi przewiercili

  Byłem w sierpniu w stacji żeby zrobić przegląd auta i wyszło że mi się osłona od tłumika rusza . oczywiście zleciłem żeby mi to naprawili. oczywiście naprawili. Dzisiaj chcę zmienić sobie koła ,próbuję wyjąć koło zapasowe żeby dostać się do narzędzi , ono nie daje się wyciągnąć z biedą go

 • a to moja . k.. sprawa.

  bmc3i napisał: > A ch*j Cię to obchodzi? a to moja k.. sprawa. Od lat twierdziłeś że stopa życiowa w Polsce jest daleko niższa niż w Rosji. belkot. od lat tu pisze, ze jest porownywalna. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.

 • czym... k...wa ?

  eeee-emeryt napisał: > j-k nie bój żaby, Niemcy ogrzeją się i nie rozchorują. czym sie ogrzeja, ignorancie ekonomiczny ? te zime jakos przetrwaja - bo maja zapasy na 2 miesiace... ale nastepna zima... oby byla lagodna... Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. chemik i ekonomista.

 • nadal k...zakladam, ze pokoj

  jest lepszy , niz wojna. a powstanie warszawskie 1944 - bylo bez sensu. - nie walczy sie do ostatniego zolnierza. Dr. J.K. syn powstanca warszawskiego.