hu¶tawki

Więcej o:

hu¶tawki

Wypowiedzi na forum o:

hu¶tawki

 • Hu¶tawka tarasowa

  Dziewczyny pomóżcie proszę, bo nie lubię wyrzucać. Mam bujan± ławkę/hu¶tawkę. Stelaż dobry, a sama ławka się podarła. Czy gdzie¶ dostanę tylko siedzisko? Nie chodzi o poduszki. Może uda mi się wstawić fotkę.

 • Hu¶tawka

  Chciałabym mieć w ogrodzie hu¶tawkę ale tak± normaln± jak z placu zabaw. Duż± żebym mogła się na niej hu¶tać i nie ci±gn±ć nogami po ziemi. Ma która¶ z Was hu¶tawkę w ogrodzie? To byłby ruch na powietrzu.

 • Re: Hu¶tawka tarasowa

  Moi rodzice wymieniali już kilka razy, maj± trochę większ± hu¶tawkę i siedzisko z materiału, takiego płótna chyba. Zamawiali na olx, podobno wystarczy podać markę hu¶tawki i wymiary. Dokładnie nie doradzę, ale moze też tam znajdziesz.

 • Hu¶tawki

  Szukam hu¶tawek, najlepiej 2 powieszonych obok siebie na jednym dr±żku, wolnostoj±cych tzn. nie w ¶rodku placu zabaw, tylko takich np. na uboczu lub po prostu samych hu¶tawek bez żadnej innej infrastruktury placo-zabawowej. Dobrze, gdyby wokół tych hu¶tawek było sporo wolnego miejsca. Czy przychodz±

 • Hu¶tawka.

  Mam małe pytanko od kiedy można dziecko wkładać do hu¶tawki.Dodam że hu¶tawka ma oparcie regulowane i dziecko ma pozycję półleż±c± oraz wspaniale trzyma główkę.

 • hu¶tawka

  chce kupić synkowi hu¶tawkę elektryczn± ale martwi mnie ogreaniczenie wagowa do 9 kg mój trzymiesięczny bsynek waży 8 kg. czy którać z was ma tak± hu¶tawkę jak się spisuje?

 • hu¶tawka

  Do mam, które używaj± hu¶tawki 2 w 1 firmy Little Tikes. Mam pytanie: jak się sprawuje hu¶tawka? Czy rzeczywi¶cie już 9-cio miesięczne dziecko może z niej korzystać? Z góry dzięki za odpowiedzi.

 • Hu¶tawka domowa dla 4 latka

  Pomóżcie, do¶wiadczone mamy. Rozważam zakup hu¶tawki dla 4 latka. Jedyne miejsce jakie mam do dyspozycji w domu to futryna drzwiowa i dlatego się waham. Czy to będzie bezpieczne? Macie w domu hu¶tawki dla starszych dzieci?

 • hu¶tawka

  Witam zastanawiam sie nad zakupem hu¶tawki dla córeczki która ma 11 miesiecy nie wiem czy to opłacalny zakup - czy dzieci w tym lub podobnym wieku skłonne s± do spedzania czasu w ten sposób? Macie dla dzieci hu¶tawki i czy chętnie z nich korzystaj±? Pozdrawiam

 • hu¶tawka ogrodowa

  Gdzie najkorzystniej można obecnie nabyć hu¶tawkę ogrodow± Chodzi mi o drewnian± konstrukcje na której można zaczepić linkę do wspinania, hu¶tawkę i/lub hamak. W poprzednich latach praktiker lub obi miał w swojej ofercie przed dniem dziecka tak± hu¶tawkę za ok. 300 złotych. Nie wiem jak z jako¶ci±