grindelwald

Więcej o:

grindelwald

Wypowiedzi na forum o:

grindelwald

 • Wrocilem z Grindelwald

  Grindelwald uwazam ze sredniej klasy osrodek, sklada sie z dwoch czesci jedna to "Männlichen" polaczone z "Kleine Scheidegg" w kierunku Grindelwald i Wengen, oraz lezace po drugiej stronie miejscowosci "First". Konfiguracja terenu trudna dla poczatkujacych bo nartostrady ogolnie plaskie poprzerywane

 • Re: Grindelwald - Alpy Berneńskie

  Dolina Grindelwald pomiędzy przełęczą Grosse Scheideg a miejscowością Grindelwald.

 • Alpy Berneńskie - Grindelwald

  Grindelwald to miejscowość turystyczna w środku Alp Berneńskich ze stokami narciarskimi. Latem baza górskich wycieczek i wspinaczki skałkowej, m in punkt wypadowy wspinaczek na Eiger. Wieś leży na wysokości 1034 m n.p.m. Rzut oka na szczyty otaczające Grindelwald.

 • Grindelwald - Alpy Berneńskie

  Rzut oka na szczyty otaczające Grindelwald. Grindelwald to miejscowość turystyczna w środku Alp Berneńskich ze stokami narciarskimi. Latem baza górskich wycieczek i wspinaczki skałkowej, m in punkt wypadowy wspinaczek na Eiger. Wieś leży na wysokości 1034 m n.p.m

 • Re: Grindelwald - Alpy Berneńskie

  Dolina Grindelwald. W okolicach przełęczy Grosse Scheidegg

 • Grindelwald - Terrassenweg

  Grindelwald to miejscowość położona w środku gór stanowiąca świetny punk wypadowy do górskich wycieczek. Terrassenweg to droga widokowa z której można podziwiać piękne położenie Grindelwaldu i otaczające go szczyty.

 • Re: Dolina Grindelwald

  Czy zwiedzaliście Wąwóz Lodowy w Grindelwald? Podczas naszej bytności był niestety z jakiś tam przyczyn zamknięty, więc "podziwialiśmy" tylko alpejską Milkę u jego wejścia.

 • Grindelwald - Berner Oberland

  - paliwo w Swiss: 1,22EUR Diesel, 1,40EUR benzyna, winieta na drogi 27EUR (roczna) - jedzenie: to ze sklepu w porownaniu do polski ok.20% drozej to w restauracjach w zaleznosci ok. 10%) Wiec gdyby ktos mial ochote sie dolaczyc albo szuka kogos na wspolna jazde: pozd.

 • Grindelwald nie dla poczatkujacych

  stosownie do swoich umiejetnosci. A wiec: jesli nie jestes Caruso narciarstwa to masz do wyboru superosrodki dla poczatkujacych: Soerenberg, Diemtigen, Zweisimmen, Saanenmoser - zaplacisz duzo mniejsze pieniadze a skorzystasz bardziej, bo napewno najedziesz wiecej kilometrow, a o to chyba chodzi.

 • Re: Dolina Grindelwald

  aseretka-foto2 napisała: > Czy zwiedzaliście Wąwóz Lodowy w Grindelwald? Podczas naszej bytności był niest > ety z > jakiś tam przyczyn zamknięty, więc "podziwialiśmy" tylko alpejską Milkę u jego > wejścia. Tak wąwóz lodowcowy ( Gletscher Schlucht )zwiedzaliśmy. Nieco nas rozczarował, bo z lodowcem