ferie w mieście

Więcej o:

ferie w mieście

Wypowiedzi na forum o:

ferie w mieście

 • Ferie w mieście - Warszawa

  Chciałabym wysłać synów na ferie w mieście. W zeszłym roku były na wyjeździe sportowym ale niezbyt im się podobało. Mają 6 i 7 lat i aktualnie mają największy fun z zabawy lego. Nie szukałam jeszcze czy jakieś firmy oferują zajęcia z klockami podczas ferii. Może ktoś coś słyszał czy ma do polecenia?

 • ferie w mieście

  w życiu każdego pracującego singla nadchodzi moment, kiedy dopada go mail z kadr, w którym przemiła kadrowa, tonem nieznoszącym sprzeciwu, wypunktowuje, ileż to dni zaległego urlopu ma tenże singiel do wykorzystania. Zmobbingowany singiel się korzy i wykorzystuje. No i ma tym samym ferie w mieście.

 • Re: ferie w mieście dla dzieci

  Zapraszamy serdecznie do "Czym Skorupki", planujemy dla dzieci 2 turnusy 'Ferii w mieście', m.in. z warsztatami kulinarnymi, artystycznymi i codzienną gimnastyką. Można zerknąć na:

 • Re: Ferie w mieście a nauczyciele

  Moje dzieci systematycznie chodzą na zajęcia organizowane w ramach programów "lato w mieście" i "ferie w mieście". Frekwencja jest niska, czy nawet bardzo niska. Spróbujcie wysłać swoje dzieci na taki zajęcia - zobaczycie jakie będą "szczęśliwe".

 • Ferie w mieście – curling!

  ukończyli kurs World Curling Federation. Największym sukcesem klubu jest brązowy medal Mistrzostw Polski, wywalczony w 2006 roku przez drużynę męską. KKC reprezentują obecnie trzy drużyny męskie, jedna żeńska i jeden zespół juniorów. Więcej na temat tego nietypowego pomysłu na aktywne spędzenie

 • Re: Ferie w mieście, zima!

  Czy ferie w mieście mogą być ciekawe? Tak! Szkoły i Dom Kultury na Czechowie zapraszają najmłodsze dzieci, które nie wyjeżdżają na ferie zimowe. Dom Kultury na Czechowie przy ulicy Kiepury 5 (osiedle Moniuszki) od 15 lutego zaprasza od poniedziałku do piątku na ciekawe zajęcia , ciekawe filmy (

 • ferie w mieście .....

  ferie w mieście ... latem ...