azja południowo-wschodnia

Więcej o:

azja południowo-wschodnia

Wypowiedzi na forum o:

azja południowo-wschodnia

 • Azja Południowo-Wschodnia - Indochiny

  Prowadzę grupy po krajach Azji Południowo-Wschodniej: Indonezja, Malaje, Indochiny, Filipiny. Klasyczny tramping (czym się da) lub we współpracy z miejscowymi tour-operatorami. Kontakt:

 • objazdówka Azja Płd-Wschodnia lipiec/sierpień

  Jakie miejsca polecacie? Wiem, że to nie najlepszy czas ze względu na pogodę na zwiedzanie Azji Południowo-Wschodniej.

 • Re: Azja południowo-wschodnia

  Na mnie również wieści z Azji południowo-wschodniej działają przygnębiająco.Naprawdę współczuję tym ludziom z całego serca.Szokujące są też doniesienia o uprowadzaniu dzieci,które pozostały bez rodziców.To nie mieści się w głowie.

 • Azja płd-wsch. z plecakiem

  Wybieram się do Azji płd- wsch.w styczniu,mam zamiar objechać z plecakiem Tajlandię,Malezję,Filipiny,Wietnam,Kambodżę.Planuję poświęcić na to jakieś 5- 6 miesięcy.Czy ktoś może wybiera się tam w podobnym terminie i w podobnym celu?

 • towarzyszka podrózy - Azja płd.-wsch.

  Szukam towarzyszki podróży do Azji płd.-wsch. - Wietnam, Kambodża lub Singapur, Malezja. Organizacja na własną rękę na ok. 3 tygodnie. Termin: od listopada do marca w zależności od cen biletów. Najchętniej jeszcze w tym roku. Ja: kobieta, 27 lat. Proszę o kontakt na maila:

 • Re: gdzie są obecnie miłośnicy Azji Płd.-Wsch.?

  pozdrawiam Daleką Malezję. Czy tam też raj na ziemi, jak w wielu innych krajach Azji Płd.-Wsch.? Pozdrawiam.

 • coś o kulturze Azji Południowo-Wschodniej

  Witam, czy moglibyście polecić mi coś o kulturze Azji Południowo-Wschodniej, a w szczególności - Birmy, Laosu i Kambodży? Może jakiś fajny reportaż, powieść, a może coś z antropologii? I jeszcze coś o buddyzmie dla laika. Z góry dziękuję za wszysykie sugestie i pozdrawiam.

 • gdzie są obecnie miłośnicy Azji Płd.-Wsch.?

  Gdzie są wszyscy miłośnicy Azji Płd.-Wsch.? Czyżby w ukochanych Indochinach? Jakie są wasze ulubione miejsca? Jak na razie byłem tylko w Laosie i jestem zakochany tym krajem (jakże inny od chińskiego sąsiada). Sabaidi :D

 • Re: coś o kulturze Azji Południowo-Wschodniej

  Godshalk "Kalimantan", indonezyjska część Borneo, epoka kolonialna, dżungla, upał i styk kultur O'Hanlon "W sercu Borneo", kilku lekko postrzelonych Anglików szuka nosorożców, a znajduje wszystko inne;) Nieco daleko od laosu i Kambodży, ale do Azji Płd-Wsch Borneo sie łapie...

 • wyspy Azji Płd.-Wsch.

  witajcie, powoli rozglądam sie, gdzie by tu polecieć zimą 2008 (styczeń/luty) i strasznie mnie to męczy, bo nie mogę się zdecydować. Nigdy nie byliśmy w Azji Płd.-Wsch., więc zacząłem bardziej przyglądać się temu właśnie rejonowi. Nie lubimy miejsc skomercjalizowanych i zatłoczonych, a jednocześnie