Najmodniejsze egzotyczne kierunki wakacyjne na lato 2019 [TOP 5]

KS
03.01.2019 14:35
Kuba all inclusive

Kuba all inclusive (fot. Shutterstock)

autor
open-image
Znudziła wam się Grecja, Turcja czy Egipt? Wybraliśmy 5 egzotycznych kierunków na wakacje. Ceny niektórych wycieczek są bardzo konkurencyjne, a jeśli się pospieszycie to możecie jeszcze skorzystać z dodatkowych promocji.
  • Kuba

   Zjawiskowe plaże, rozwinięta infrastruktura hotelarska, piękna przyroda, w tym rafa koralowa - to tylko nieliczne powody, dla których warto odwiedzić Kubę. To również miejsce, które owocuje w zabytki z listy dziedzictwa UNESCO. Jeśli chcecie odwiedzić tętniąca niepowtarzalną atmosferą Hawanę i zaznać niepowtarzalnego klimatu w rytmie salsy, to wybraliśmy dla was kilka propozycji. Za 8 dni pobytu z pełnym wyżywieniem zapłacimy już od 4600 zł w okresie letnim.
   Zobacz ofertę wycieczek
  • Wyspy Zielonego Przylądka

   Wyspy Zielonego Przylądka kuszą bardzo konkurencyjnymi cenami w porównaniu do innych bardziej egzotycznych kierunków. Za letnie, 8-dniowe wakacje zapłacimy tu już od ok. 3500 zł za osobę. Turkusowe morze, zachwycające niekończące się plaże, piękne krajobrazy i flora oraz fauna to główne cechy tego miejsca. Można tu spędzić aktywny urlop na uprawianiu windsurfingu i kitesurfingu. Nie zabraknie tu również spokojnych, kameralnych hoteli z atrakcjami dla dzieci.
   Zobacz ofertę wycieczek
  • Madagaskar

   Madagaskar przyciąga turystów piękną przyrodą - roślinami i zwierzętami niespotykanymi nigdzie indziej na świecie. Znajdziemy tu również piękne plaże i wybrzeże z rafą koralową. To doskonałe miejsce na romantyczny wypoczynek. Dla par polecamy np. domki przy samej plaży, otoczone tropikalnymi ogrodami. Dla aktywnych znajdą się również idealne lokalizacje do uprawiania sportów wodnych.
   Ceny wycieczek na Madagaskar zaczynają się od ok. 5000 zł.
   Zobacz ofertę wycieczek
  • Tajlandia

   Tajlandia w ostatnich latach zyskała ogromną popularność wśród polskich turystów, dzięki czemu również ceny wycieczek są atrakcyjne - zaczynają się od ok. 4000 zł/osobę. W Tajlandii mamy okazję posmakować niesamowitej kuchni, zwiedzić fascynujące zabytki i buddyjskie świątynie oraz podziwiać egzotyczne krajobrazy. Tajlandia oferuje również doskonałe warunki do uprawiania wspinaczki skałkowej i sportów wodnych.
   Zobacz ofertę wycieczek
  • Oman

   Urozmaicony pustynny krajobraz przeplatany pięknymi oazami, prawie 3000 km bajecznych, piaszczystych plaż i pełna życia rafa koralowa sprawiają, że nie mogło w naszym zestawieniu zabraknąć Omanu. Bogata, arabska kultura i zabytki wpisane na listę UNESCO przyciągają turystów z całego świata, ale nie zabraknie tu również atrakcji dla chcących spróbować swoich sił w sportach wodnych. Znajdziemy tu przede wszystkich luksusowe, ale kameralne hotele idealne np. dla par.
   Zobacz ofertę wycieczek
autor

** **

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.