Dwie kobiety zniszczyły piaskowe rzeźby w hotelu na Hawajach. Jedną z nich policja zidentyfikowała

Dwie młode kobiety zdewastowały rzeźbę piaskową w hotelu na Hawajach. Wszystko uchwyciła kamera hotelowego monitoringu. Teraz szuka ich hawajska policja, a jedna z kobiet została już zidentyfikowana.

Royal Hawaiian Hotel to pięciogwiazdkowy ośrodek wypoczynkowy w Honolulu, który cieszy się dobrą opinią. W hotelowym lobby znajduje się piaskowa rzeźba. Późnym wieczorem 12 sierpnia pewna kobieta zniszczyła ten element dekoracyjny, podczas gdy druga nagrywała to zdarzenie. Całą sytuację widać na filmie, który zarejestrowała kamera hotelowego monitoringu 

 

Jak widać powyżej, kobieta uderzała poduszką w dekorację. Co więcej, weszła przez barierkę i zrzuciła dłonią głowę wyrzeźbionej postaci. Jej towarzyszka nagrywała całą sytuację. Później kobiety uciekły. 

Zidentyfikowano winną zniszczenia rzeźby 

Portal HawaiiNewsNow informuje, że policja zidentyfikowała kobietę, która zdewastowała rzeźbę. Jak twierdzą funkcjonariusze, sprawczyni jest nieletnia i mieszka na Hawajach. 

W pięciogwiazdkowych hotelach, takich jak Royal Hawaiian Hotel pokoje dla gości zazwyczaj są czyste. Jednak nie we wszystkich miejscach, w których oferowany jest nocleg utrzymuje się porządek. Naukowcy sprawdzili, które przedmioty są najbrudniejsze. Obejrzyj film, aby się dowiedzieć:

Rzeźba będzie odnowiona

Pracownicy Royal Hawaiian Hotel dbają o to, by miejsce robiło na gościach dobre wrażenie. Miejsce zachwyca urokiem. Jill Harris, która jest właścicielką firmy zajmującej się tworzeniem piaskowych rzeźb, powiedziała, że rzeźba zostanie odnowiona. 

Komentarze (57)
Dwie kobiety zniszczyły piaskowe rzeźby w hotelu na Hawajach. Jedną z nich policja zidentyfikowała
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 85 razy 81

  Jakiś obleśny pustak z tłustym zadem postanowił na pięć minut zaistnieć w sieci. A że nic nie potrafi, to demoluje.
  Nie uznaję przemocy, ale jak się na coś takiego patrzy, to miałoby sie ochotę placnąć ją w ten głupi łeb.
  Kara powinna być dotkliwa, nie tylko finansowa, ale trzeba ją oddelegować na kilka miesięcy do szorowania kibli miejskich.

 • ofiarawlasnychslabosci

  Oceniono 88 razy 62

  Gruba, spasiona locha, takie maciory są najgorsze, pełno tego na Tinderze. Nadchodzi pokolenie Tłustych idiotek plus size, które domagają się szacunku swojego tłuszczu, a same nie szanują niczego

 • ceppisowski

  Oceniono 39 razy 37

  amerykanski wymiar sprawiedliwosci wymierzy im nalezna sprawiedliwosc ze az schudną

 • ja_prostak

  Oceniono 35 razy 33

  już ma doopę wielką jak balon a to dopiero nieletnia , co będzie gdy będzie letnia...

 • hm.m.m

  Oceniono 24 razy 22

  To i tak pryszcz przy Herostratesie.

 • sylenth

  Oceniono 16 razy 10

  tłuste larwy są wredne, udaja mile, ale nienawidzą świata, do którego nie pasują

 • zdziwiony6

  Oceniono 12 razy 10

  Naćpana małolata.

 • tempo.rary

  Oceniono 11 razy 9

  Chyba ktoś przypadkiem wkleił akapit z innego artykułu. Ten o czystości. Bo chyba ta bezsensowna, oderwana od czegokolwiek wrzutka nie została tu dodana świadomie? Chyba aż takich debili nie zatrudniacie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX