Polał nagie pośladki partnerki święconą wodą. Teraz się tłumaczy. "Zhańbiliśmy to miejsce"

Sabina Dolezalova i Zdenek Slouka z Czech udostępnili w internecie kontrowersyjne nagranie. Widać na nim, jak mężczyzna polewa nagie pośladki kobiety wodą, która, jak się później okazało, była święcona. Fani nie kryli oburzenia.

Sabina Dolezalova to popularna fit Instagramerka z Czech. Na co dzień pracuje jako trenerka personalna, ale bierze też udział w zawodach bikini fitness. Na profilach w mediach społecznościowych dzieli się motywującymi zdjęciami z treningów. Tym razem jednak podpadła swoim fanom. 

Wszystko przez film, który trenerka nagrała podczas swojej ostatniej bajkowej podróży i opublikowała w sieci. Widać na nim, jak jej chłopak, Zdenek Slouka, ochlapuje wodą pośladki swojej partnerki. W trakcie tego, kobieta dodatkowo podnosi krótką spódniczkę tak, że widać całą jej pupę.

Jak się okazuje nie była to zwykła woda. Spostrzegawczy fani od razu zauważyli, że film został nagrany w starożytnej świątyni Beji Temple na indonezyjskiej wyspie Bali. Gwiazda Instagrama wraz ze swym partnerem sprofanowała znajdujące się na jej terenie święte źródełko

Internauci byli bezlitośni w swoich komentarzach

 W efekcie na parę... . Internauci zarzucili Instagramerom brak szacunku...

To obrzydliwe.
Powinni was wpisać na czarną listę.
To jest niedopuszczalne.
Wasze zachowanie obraża Indonezję. Jestem urażony waszą głupotą.
Deportować ich

to częste opinie, które pojawiły się pod postem z filmem

Pokój hotelowy, w którym nocujesz wygląda na czysty i zadbany? Uważaj, to tylko pozory. Naukowcy sprawdzili, które przedmioty są najbrudniejsze i teraz ostrzegają:

Para przeprasza

Pod wpływem krytycznych komentarzy, para postanowiła przeprosić za swoje zachowanie. Sabina i Zdenek tłumaczyli się tym, że nie mieli świadomości, że znajdują się w miejscu, które dla wielu ma wyjątkowe, święte znaczenie.

Jest nam bardzo przykro z powodu wczorajszego filmu. Zhańbiliśmy świątynię i tę wodę. Nie wiedzieliśmy, że była święcona. Jest nam przykro z powodu tego, co się wydarzyło

- tłumaczyli się na Instagramie.

Komentarze (134)
Polał nagie pośladki partnerki święconą wodą. Teraz się tłumaczy. "Zhańbiliśmy to miejsce"
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 70 razy 48

  No nie wiem, jeżeli za pieniądze klecha kropi wodą święconą: mosty, motocykle....i ch*j wie co jeszcze to jest OK, ale jeżeli chłopak pokropił pupę swojej dziewczyny, żeby wypędzić z niej demony, to jest źle.

 • roman_j

  Oceniono 34 razy 30

  Ta woda nie była święcona, bo nikt nad nią żadnych guseł nie odprawiał. To pewnie było święte (dla wyznawców) źródełko i tym samym święta, a nie święcona, woda. To jednak jest istotna różnica.

 • justas32

  Oceniono 42 razy 26

  Woda święcona to takie samo kłamstwo jak ta cała wiara w niewidzialne bóstwa, posiadające super moce, które spełniają życzenia za to że się w nie wierzy ...

 • starczypl

  Oceniono 29 razy 23

  u nas święcą doopy ministrantom... wiecie czym - "kropidłem" proboszcza :))))
  taki mamy kraj

 • justas32

  Oceniono 27 razy 21

  Badania pokazują że woda święcona nie ma żadnych innych dodatków ani właściwości niż każda inna woda. Więc to nie ma żadnego znaczenia - nic im się nie stanie ... :-)

 • adamzalej

  Oceniono 20 razy 14

  Święcona woda na gminną drogę to nie profanacja? Dla mnie profanacja i to ręką kleru!

 • andrzej2310

  Oceniono 16 razy 12

  Jedni oszukują ludzi, niby nadając wodzie cudowne właściwości, a inni sobie tyłek tą wodą kropią. Kto tu jest większym draniem?

 • only.win7

  Oceniono 20 razy 12

  Czechy to jedno z europejskich centrów przemysłu porno, otwarci, zabawowi, pozytywni ludzie, nie rozumiem o co chodzi. Ktoś ma prawo manifestować swoją religijność, ktoś inny ma prawo manifestować swój ateizm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX