20 zł za skorzystanie z toalety? Tak, nad Bałtykiem to możliwe. "Szok!"

Jakie musiało być zaskoczenie mężczyzny, który podczas wakacji w Świnoujściu postanowił skorzystać z toalety w jednym z lokali. Kosztowało go to bagatela 20 zł. "Szok! Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak?" - skomentował zaskoczony mężczyzna.

O tym, że na ceny jedzenia w nadbałtyckich lokalach trzeba uważać, wiadomo nie od dziś. Jakiś czas temu pisaliśmy o czytelniczce, która przysłała do nas zdjęcie paragonu z ceną, którą zapłaciła za porcję ryby w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Kobieta nie kryła zaskoczenia, kiedy zobaczyła, że widnieje na nim kwota 84 zł.

Okazuje się, że nad polskim morzem małą fortunę można wydać nie tylko na jedzenie, lecz także na toaletę. Na portalu iswinoujscie.pl opublikowane zostało zdjęcie toalety w restauracji, która znajduje się w jednej z najpopularniejszych lokalizacji w Świnoujściu - przy promenadzie.

Uwagę zwraca kartka wywieszona przed wejściem do toalety, na której widnieje kwota 20 zł. Tyle właśnie kosztuje skorzystanie z WC. Cena jest dość zaskakująca, nawet jak na nadmorskie standardy w sezonie letnim. Czyżby to była najdroższa toaleta nad Bałtykiem?

Szok! Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach pięć złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko, 20 złotych toaleta

- napisał zaskoczony czytelnik, który podesłał zdjęcie portalowi Iswinoujscie.pl.

Może brak miejskich darmowych w pobliżu

- zastanawia się autor zdjęcia nad przyczynami takiej ceny.

Co można robić nad polskim morzem poza leżeniem na plaży? Mamy dla was propozycje na niezapomniane wakacje nad Bałtykiem:

A was co najbardziej zaskoczyło podczas wakacji nad polskim morzem? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarze (245)
20 zł za skorzystanie z toalety? Tak, nad Bałtykiem to możliwe. "Szok!"
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 113 razy 85

  tylko masochiści jeżdża nad polskie morze po to żeby potem przez cały rok narzekać jak kiepsko i jak drogo było na urlopie.

 • ma.ci.ej

  Oceniono 103 razy 73

  Normalne, że toaleta w restauracji jest dla gości. Cena zniechęcić do korzystania z toalety restauracji, to nie toaleta publiczna. To tak samo jak w dużych miastach napisy: teren prywatny - parkowanie 100 zł za godzinę. Nie chodzi o to, żeby zarobić. Chodzi o to, że właściciel nie życzy sobie tam obcych i to jego prawo.

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 62 razy 54

  Co za emocje! Czy Zakopane podbije stawkę? Czekamy wciąż na odpowiedź Podhala...

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 61 razy 47

  Ja pamiętam inną skrajność. Zabrałem kiedyś do Władysławowa dalszą rodzinkę. Pierwszy raz nad morzem. Jak zobaczyli, że w WC trzeba zapłacić 1zl to pobiegli na wydmy, ale do biednych nie należeli.

 • blahblah69

  Oceniono 69 razy 33

  Zaraz naczytamy sie postów oburzonych Polaków, ktorzy co tydzień, dobrowolnie, mamieni obietnicą "życia wiecznego" dają dużo większe kwoty na tacę panom ubranym w czarne sukienki.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 44 razy 24

  Qrwa, tydzień w Londynie jest tańszy niż tydzień nad polskim morzem.

  Tydzień w Londynie jest nawet tańszy od tygodnia na Cyprze.

 • race444

  Oceniono 25 razy 21

  Potem sie dziwimy, ze po sezonie jest wszystko zdeptane, wszedzie naszczane i nasr........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX