"Byłam w szoku. To było seksistowskie". Kobieta twierdzi, że wyrzucono ją z samolotu za prześwitujący top

Harriet Osborne twierdzi, że została wyrzucona z samolotu za swój strój, który został uznany przez innych pasażerów i pracowników lotniska za niestosowny. Linie lotnicze tłumaczą się i twierdzą, że kobieta zachowywała się w sposób, który zakłócał innym podróż.

Harriet Osborne została wyrzucona z samolotu brytyjskich linii lotniczych EasyJet po tym, jak współpasażerowie zaczęli skarżyć się na jej niestosowny strój. Kobieta miała na sobie przezroczysty top, spod którego prześwitywały jej sutki. Leciała z Malagi (Hiszpania) na lotnisko London Stansted. Zdjęcie jej stroju można zobaczyć TUTAJ.

Brytyjskie linie lotnicze odniosły się do sprawy i przyznały, że to nie strój, a nieodpowiednie zachowanie pasażerki było przyczyną usunięcia jej z pokładu samolotu. Kobieta została poproszona przez załogę o zakrycie się i tak zrobiła. Jednak dalej zachowywała się niegrzecznie w stosunku do pracowników EasyJet. Dlatego też ostatecznie została usunięta z pokładu samolotu.

EasyJet tłumaczy

EasyJet podkreśla, że gdyby Harriet Osborne uspokoiła się, mogłaby lecieć dalej.

Możemy potwierdzić, że pasażerka, która leciała z Malagi do Stansted 23 czerwca, nie mogła dalej podróżować z powodu swojego zachowania, które przeszkadzało innym. W związku z uwagami pozostałych osób, kobietę poproszono o założenie dodatkowego ubrania. Zgodziła się na to. Potem jednak była niegrzeczna w stosunku do naszego pracownika

- tłumaczył rzecznik EasyJet w rozmowie z Fox News.

Przedstawiciel linii lotniczych dodał również, że ich załoga jest odpowiednio przeszkolona do szybkiego reagowania w podobnych sytuacjach.

Nie tolerujemy obraźliwych zachowań wobec naszych pracowników

- zakończył.

Wersja pasażerki

Wersja Harriet Osborne jest jednak zupełnie inna. Jej zdaniem to załoga EasyJet źle ją potraktowała, a stewardessa głośno zwróciła uwagę przy wszystkich. Co więcej, nie pozwoliła kobiecie wejść na pokład, stwierdzając przy tym, że w takim stroju po prostu jej nie wpuści. Dodatkowo zasłaniała też pasażerkę rękoma.

Eskortowano mnie z samolotu. Byłam w szoku. To było tak seksistowskie. Wybuchłam płaczem. Na lotnisku czekała na mnie hiszpańska policja, żeby mnie przesłuchać. Byli zaskoczeni, kiedy powiedziałam im, dlaczego zostałam wyrzucona

- mówiła w rozmowie z The Sun.

Komentarze (111)
"Byłam w szoku. To było seksistowskie". Kobieta twierdzi, że wyrzucono ją z samolotu za prześwitujący top
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 73 razy 51

  Dobra, lala miała swoje 5 sekund w "The Sun", a teraz wypad.

 • zdziwiony6

  Oceniono 43 razy 31

  Widziałem kiedyś panią tak ubraną. To było w jakimś barze w Amsterdamie.

 • anielskie_oczka

  Oceniono 36 razy 28

  Seksizm? Po zobaczeniu zdjęcia na usta samo się ciśnie "o kur...". Jako wykrzyknik i zarazem opis postaci

 • ul32

  Oceniono 31 razy 27

  Znowu jakaś paniusia postanowiła że zaistnieje w Internetach...ehh czasy Instagrama

 • cramol

  Oceniono 26 razy 22

  Czytam już którąś wersję tego artykułu i nadal nie mogę znaleźć informacji o tym, na czym polegało to "niestosowne zachowanie" wyrzucanej Pani w stosunku do obsługi. Fakt, to w co ubrana była ta kobieta, nawet przy wielkich chęciach, ciężko nazwać "bluzką z głębokim rozcięciem" :) Kupiony w sex shopie peniuar/ krótką koszulkę nocną ciężko nazywać bluzką... Fakt, rozumiem tę Panią - jest z UK, zimnego kraju północy, jak byłem w Barcelonie też myślałem, że goły po mieście będę latał (45 st. Celsjusza i co najmniej 150% wilgotności powietrza były nie do zniesienia), ale na wciśnięcie się w podobny strój bym nie wpadł :)

 • justas32

  Oceniono 55 razy 21

  Teraz świecą cycem a niedługo bobrem. Dokąd zmierza nasza cywilizacja ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX