W polskich hotelach możesz spać spokojnie. Są jednymi z najczystszych w Europie

Pokój hotelowy

Pokój hotelowy (Wojciech Dziadosz)

Nie mamy problemu z utrzymaniem czystości w hotelach - takie wnioski płyną z najnowszego rankingu czystości europejskich obiektów noclegowych. Wyprzedzamy hotele m.in. z Niemiec, Portugalii czy Austrii.

Portal hotel.info na podstawie ponad 2 milionów opinii swoich użytkowników przygotował ranking czystości obiektów noclegowych w Europie. Wyniki zaskakują!

Hotele w Polsce z utrzymaniem czystości radzą sobie wyjątkowo dobrze. W skali od 0 do 10. Otrzymały 8,65 punkty i znalazły się na 4. miejscu w rankingu, tuż przed hotelami w Austrii (8,60 punktu), Niemiec (8,53 punktu) oraz Portugalii (8,53 punktu), Czech (8,52 pkt) i Rumunii (8,52 pkt).

Na podium stanęły hotele na Słowacji (8,75 punktu), na drugim miejscu Bułgaria (8,70 punktu), a na trzecim Szwajcaria (8,66 punktu).

Zgadzacie się z rankingiem? Jak oceniacie czystość w polskich hotelach?POLECAMY:
Krokusy w Tatrach zwiastują przyjście prawdziwej wiosny. Zobacz bajeczne zdjęcia z polskich gór [ZDJĘCIA]

"Nareszcie! Tak powinno być wszędzie". W Barcelonie rezygnują z wi-fi, chcą, by ludzie ze sobą rozmawiali

Turcja, Madera, Hiszpania. Gdzie wybrać się na wakacje w roku 2017?

Zobacz także
  • Dla turystów to bez znaczenia. Przybywają tutaj, żeby zobaczyć Tęczowe Góry. Photoshop? Nie! Szczyty gór w Peru "pomalowała" natura [ZDJĘCIA]
  • Turyści z całego świata wybrali miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć w Polsce Ta mapa pokazuje jedno miejsce, które koniecznie musisz zobaczyć w każdym kraju świata. Co w Polsce?
  • oznakowanie trasy Green Velo Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo: Najdłuższa (i najfajniejsza?) trasa rowerowa w Polsce
Komentarze (1)
W polskich hotelach możesz spać spokojnie. Są jednymi z najczystszych w Europie
Zaloguj się
  • 0

    No to możemy być dumni.
    Wakacje co roku spędzamy w Kościelisku ,a dokładnie Harnaś 2 i powiem szczerze, że to miejsce jest bardzo czystym obiektem.
    Personel dba o każdy szczegół.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX