Znalazły w krzakach dwa małe kotki, a schronisko było zamknięte. Zabrały je więc na... Cudowna historia

Znacie Bolta i Keela? Ci to mają życie: nie dość, że ciągle jeżdżą na wycieczki i przeżywają superprzygody, to jeszcze ktoś ich stale nosi - w plecaku albo za pazuchą sportowej kurtki. Oto historia, która ma uroczy happy end, ale nieszczęście było blisko.

Szołbiznes uwielbia znane rodzeństwa, a internet ma nowe gwiazdy. To Bolt i Keel. Ale chłopaków nie ciągnie przed kamery, wolą dziką przyrodę. Bolt i Keel na żaglach, w kajaku, w górach - zdjęcia braci można oglądać godzinami. Bolt i Keel to dwa kotki, jeden krótkowłosy, a drugi puchaty. Ktoś je wyrzucił w krzaki za kontenerem na śmieci. A potem ktoś je znalazł, i tak się zaczęło.

Wspinać się, zamiast do schroniska!

Nowe właścicielki Bolta i Keela, Kayleen i Danielle, chciały tylko zanieść porzucone kociaki do schroniska. Ale akurat było zamknięte. Następnego dnia planowały wybrać się na wspinaczkę, ale nikt nie mógł zająć się kotami. Zabrały je więc ze sobą. Bracia od razu odnaleźli się w nowej sytuacji i zapadła decyzja, że do żadnego schroniska już nie pójdą. Od tego czasu podróżują wszędzie ze swoimi ludzkimi towarzyszkami.

Bolt i Keel mają charakterki - czasem uwielbiają same iść, kiedy indziej chcą być niesione. Za to zawsze czekają na nowe przygody!

A te można śledzić na Facebooku i Instagramie.

ZOBACZ PRZYGODY KOTÓW NA ZDJĘCIACH>>

POLECAMY: Wymyślili pływający śmietnik. Ma oczyszczać wodę z tego, co do niej wrzucamy>>

 

Komentarze (31)
Znalazły w krzakach dwa małe kotki, a schronisko było zamknięte. Zabrały je więc na... Cudowna historia
Zaloguj się
 • kloceklego

  Oceniono 106 razy 98

  na twarzach kotów rysuje się pełnia szczęścia, że odwiedzają tak wiele cudownych miejsc. będą mieć wspaniałe wspomnienia.

 • joanekjoanek

  Oceniono 64 razy 58

  śliczne kocury!
  dziewczyny też :-)

 • natasza740

  Oceniono 52 razy 46

  te koty mają ciekawsze życie niż ja ;-)

 • mojko3099

  Oceniono 44 razy 42

  Też mam dwa koty i dwa psy. Wszystkie przygarnięte po różnych przejściach. Jeden z kotów nie do końca wie czy jest kotem czy psem bo jako maluch wychowywał się z psami. Chodzi na spacery z psami i wita się z nimi jak ze stadem.

 • Ewa Balińska

  Oceniono 38 razy 34

  Coś pięknego! Są jeszcze dobre serduszka na tym świecie i to jest pocieszające! Dziękuję kobietki!!!

 • ax_xa

  Oceniono 19 razy 19

  niezłe dwa zbóje :D z tych kociaków

 • white_lake

  Oceniono 40 razy 6

  nie jestem przekonana, czy koty lubią takie przygody, ale skoro nie uciekają...

 • dorrie

  Oceniono 5 razy 5

  Naturalnie, przyzwyczajenie od małego i charakter kota, to lubią podróże, jazdę samochodem, nie boją się być w kajaku na środku jeziora.
  Ale dorosły kot który spędził cale życie w mieszkaniu, albo bojaźliwy z natury kociak byłby przerażony, zestresowany (mogłoby to odbić się na jego zdrowiu) i próbowałby uciec się zgubić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX