Grecja, Hiszpania, Portugalia - TOP kierunki na lato 2020, za które zapłacisz taniej dzięki First Minute

W przedsprzedaży kupicie najtaniej i to nie jest żart! Jeśli, tak jak my, nie lubisz przepłacać za swoje podróże i chcesz mieć pewność, że znalazłaś najlepszą z możliwych ofert, sprawdź wycieczki oferowane przez biura podróży Rainbow. Wśród propozycji znajdziesz Grecję, Hiszpanię oraz Portugalię!
Grecja, wyspa Kos Grecja, wyspa Kos fot. Itaka

Grecja

Świetne oferty przedsprzedaży to mega sprawa, ale czy wiesz, że Rainbow, tylko na start sprzedaży oferuje gwarancję "100% najniższej ceny". Polega ona na tym, że jeśli w terminie od momentu zakupu oferty, aż do jednego roboczego dnia przed wyjazdem cena wybranej przez ciebie oferty jest niższa i dotyczy tych samych parametrów wyjazdu co na umowie, touroperator zwróci ci całą różnicę w cenie! Trzeba przyznać, że to niezły układ. Już teraz zarezerwuj wycieczkę do Grecji!

Hiszpania, Kadyks Hiszpania, Kadyks fot. shutterstock.com

Hiszpania

Jeśli uważasz, że oferty przedsprzedaży są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym, to aby jeszcze bardziej zadowolić klientów, touroperatorzy, oprócz dużych zniżek, zawsze mają przygotowane specjalne pakiety benefitów w obniżonych cenach. Tylko na start masz możliwość wykupienia wyższego pakietu ubezpieczeń, lepszych miejsc w samolocie lub innych usług podnoszących komfort wypoczynku dużo taniej, niż w regularnej sprzedaży. Warto mieć to na uwadze np. przy wyborze wycieczki do Hiszpanii.

Portugalia, Obidos Portugalia, Obidos fot. shutterstock.com

Portugalia

Oferta przedsprzedaży pozytywnie cię zaskoczyła? W takim razie mamy jeszcze coś, co ci się spodoba! Kupując wycieczkę First Minute nie musisz mieć od razu przygotowanej całej kwoty na wakacje. Rezerwując swój urlop z wyprzedzeniem wpłacisz jedynie kilkanaście procent zaliczki. Resztę dopłacisz dopiero 30 dni przed planowanym wyjazdem. Mając tak dużo czasu aby odłożyć wymaganą kwotę może warto pomyśleć o wyborze lepszego, bardziej komfortowego hotelu? Tym bardziej, że w Portugalii jest w czym wybierać!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: