Portugalia: plaże jak marzenie

21.06.2012 10:20
plaża

plaża Algarve/Fot. Shutterstock

Leżeć na plaży w Portugalii, z widokiem na zachwycający ocean, czuć piasek pod stopami i mieć świadomość, że jesteśmy na końcu Europy - to wspaniałe uczucie. Zwłaszcza, że w większości piaszczyste i przestronne portugalskie plaże są znacznie cichsze od hiszpańskich, bardzo malownicze, nierzadko otoczone klifowym wybrzeżem.
Komentarze (4)
Portugalia: plaże jak marzenie
Zaloguj się
 • moje_wakacje

  Oceniono 1 raz 1

  Uzupełnieniem artykułu dla zainteresowanych może być mój krótki filmik "plaże Algarve" youtu.be/yTa4zExxrT8 a największe wrażenie zrobiła na mnie plaża w Portimao.

 • Gość: grego

  Oceniono 1 raz 1

  wprawdzie minęło trochę czasu od mojego pobytu w Portugalii, i niektóre nazwy już ulatują, to jednak Aveiro leży na południe od Porto a nie na północ, swoją drogą plaże rzeczywiście warte zobaczenia.

 • 3return

  Oceniono 7 razy -5

  My też w firmie mieliśmy timesharing z Holiday Travel Center, podobno się to opłaca w firmie bo moga odliczyć spory vat i koszty, a pracodawca swobodnie rozporządza wakacjami pomiędzy pracownikami, więc jak mieliśmy do wyboru 500zł jednorazowej premii to wybraliśmy tydzień na Teneryfie w określonym czasie, na tym to polega, że i pracownikom się opłaca i pracodawcy, a timesharing jest długoletnią umową więc na lata ma się pewność oszczędności, sporo o tym ostatnio w mediach było

 • nonum

  Oceniono 16 razy -16

  Moja korporacja wysłała nas – dyrektorów na darmowe wakacje do Portugalii. Obawiałam się że będzie tani hotel i brudny basen, ale miło się zaskoczyłam. Hotel nad oceanem i opcja allinclusive = drinki. Mój szef od kilku lat współpracuje z Holiday Travel Center w ramach timesharingu i ma możliwość wysłania corocznie pracowników na takie wycieczki. Bardzo ucieszyłam się z kierunku wycieczki – Portugalia – ponieważ mogłam szlifować swój portugalski z przystojnymi Portugalczykami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei