Top 25. Najlepsze miejsca na wakacje 2011 w Europie

red.
22.05.2011 17:23
A A A
Jeden z największych serwisów podróżniczych na świecie TripAdvisor opublikował doroczny wielki ranking "Travel Choice 2011" - listę najlepszych miejsc na wakacje stworzoną przez użytkowników serwisu. Ranking ma kilka kategorii. Sprawdźcie, czego w 2011 nie można ominąć w Europie. Uwaga! Wśród najlepszych europejskich miejsc znalazło się miejsce z Polski!

Positano, Włochy/Fot. Shutterstock

Miejsce 25: Positano, Włochy

Włoskim miasteczkom nie brakuje uroku, a to ma go aż w nadmiarze - docenili to turyści, bo Positano powoli przemienia się w prawdziwą gwiazdę wakacyjnych kurortów, nie tylko włoskich. Kolorowe domki wchodzące wprost do turkusowego morza - wyobrażacie sobie takie widoki na co dzień? Szanse na zakup mieszkania w Positano są niewielkie, warto więc zafundować sobie tam pokój z widokiem przynajmniej na dwa wakacyjne tygodnie.

Tanie bilety do Włoch

Hotele we Włoszech

Wycieczki do Włoch

Zobacz także
  • Wroclove!!! sosiu-1 09.05.11, 14:33

    Zdecydowanie na wakacje fajniejszy od Krakowa!!! Mnóstwo wody, parków, rzek, kanałów i malowniczych mostków oraz tętniące całą dobę życiem magiczne stare miasto z Rynkiem i megamega »

  • Czy to jest jakaś nagroda sponsorowana? milosniktrojki 09.05.11, 14:45

    Czy to jest jakaś nagroda sponsorowana? Ile kosztuje roczny abonament? Pytam się, bo chciałem wypromować pastwiska z mojej wsi, a widzę, po nagrodzonych, że mam szansę - tygodniowy urlop »

  • Praga - seks, czekolada i czerwone dachy sveglio 14.06.11, 08:31

    Bardzo ciekawy artykuł z jednodniowego wyjazdu do Pragi: www.worldinoureyes.pl/praga.html»