Komentarze (16)
Zaloguj się
 • jenson

  Oceniono 30 razy 16

  Green Velo jest kooperacją wójtów i sołtysów, którzy poza powiat nie wytknęli swoich wąsatych galaretek podkopułowych. Rezultat jest taki, że touringowy turysta rozczaruje się więcej niż bardzo. W opinii postkomunistycznych działaczy, styropianków i rozmodlonych benefitowców ze ściany wschodniej na świecie istnieje jeden rodzaj roweru, ktory oczywiscie nie ma problemu, zeby przejechał po wszystkich rodzajach nawierzchni... Pomijam kwestie bezpieczeństwa, szlak- nie ścieżka wyznaczony m.in po drogach krajowych!!! ODRADZAM.

 • freud1

  Oceniono 17 razy 15

  To ja moze kilka slow o R-10 na trasie Leba - Ustka. Miejscami jest wrecz nieprzejezdna (dzuira na dziurze, przekladana plytami po ktorych jezdzily chyba jeszcze czolgi Guderiana).
  Dziekuje, milej jazdy.

 • sally30

  Oceniono 4 razy 4

  Przejechałam R-10 od Świnoujścia na Hel i tylko odcinki można zaliczyć do standardów europejskich. Nie jest źle ale mogłoby być lepiej, ponieważ jazda po drogach krajowych między tirami nie należy do przyjemnych i jest bardzo niebezpieczna a tak jest na odcinku między Wisełką a Miedzywodziem i tu daję czerwona kartkę gminom bo jest miejsce na ścieżkę rowerową oraz dojazd od strony Jarosławca do Ustki- ostatni odcinek drogi 203 masakra bardzo ruchliwa i wąska droga. Ale przejazd wybrzeżem polecam coś wspaniałego!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX