Polskie plaże wśród najpiękniejszych na świecie. Jest też kilka innych nieoczywistych miejsc [ZESTAWIENIE]

11.08.2017 12:23
Plaża Bavaro

Plaża Bavaro istock

Oto zestawienie najpiękniejszych plaż świata przygotowane przez serwis Skyscanner. Nie zabrakło kilku polskich zakątków.
Komentarze (20)
Polskie plaże wśród najpiękniejszych na świecie. Jest też kilka innych nieoczywistych miejsc [ZESTAWIENIE]
Zaloguj się
 • stach_79

  Oceniono 12 razy 8

  Bylem tu i ówdzie i rzeczywiscie - nasze plaze sa naturalne, piaszczyste, czesto klif i drzewa na nim. Dodatkowo Leba - jeziora przy morzu, piekne wydmy i widoku (jak ktos wspial sie na jedna z wyzszych wydm w Parku Slowinskim to wie jakie to przezycie widziec jeziora po jednej stronie i morze po drugiej a srodkiem biegnie wielka piaszczysta pustynia... super! Wroce tam na pewno z dziecmi ;)

 • punktynamapie.pl

  Oceniono 4 razy 2

  Od kilku lat w poszukiwaniu niebiańskiej plaży, co zaowocowało własnym, subiektywnym rankingiem: punktynamapie.pl/6776-2/
  Do zestawienia dodałbym jeszcze wyspy Gili w Indonezji i wyspę Tioman w Malezji.

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 3 razy 1

  Czym plaza w Lebie czy Juracie rozni sie od tej w Pobierowie czy Debkach? Tym ze gimby Pobierowa czy Debek nie znajo, bo nie bylo w testach.

 • coelka

  Oceniono 3 razy 1

  To mnie akurat nie dziwi plaze mamy naprawde przepiekne i wygodne z tym piaskiem , zamiast kamienistych albo zwirowatych jak w wiekszosci miejscach na swiecie.

 • bmarten

  Oceniono 1 raz 1

  Jedne z najpiękniejszych plaż są w kraju, w którym zapewne nie byliście i raczej nie będziecie, a gdzie ja spędziłem prawie 5 lat, wylegując się na tych plażach w czwartki i piątki. Ten kraj to Djazaïr (Jazaïr), mający powierzchnię 2,2 mln km2 i ok. 1200 km wybrzeża. Polecam n.p. plażę Seraïdi, na którą trzeba zjechać z 900-metrowego łańcucha górskiego. W tym kraju są inne atrakcje turystyczne, od których może zakręcić się w głowie. Ale turystów tam nigdy nie było i raczej nadal nie ma.

 • jjmaxim69

  0

  Polskie plaże, to może ładne i są, ale na pojedynczych fotkach i jak nie ma parawanów rozłożonych. Poza tym jest zimne morze i pogodę ciężko trafić. Brakuje mi plaż na Sardynii, z archipelagu La Maddalena (wakacjewlochy.lh.pl/wycieczki-archipelagu-la-maddalena/), coś słabe kryterium doboru plaż do zestawienia, choć oczywiście trzeba przyznać, ze te zaprezentowane są zachwycające.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei