Masz dość leniuchowania na plaży? Poznaj 7 atrakcji, które odmienią twoje myślenie o północnej Polsce

12.07.2017 12:25
Zamek w Malborku

Zamek w Malborku KAMIL GOZDAN / AGENCJA GAZETA

Północ Polski kojarzy się przede wszystkim z leniwym wypoczynkiem nad Bałtykiem. Ale kiedy leżenie plackiem na plaży zacznie nas nudzić, warto wyściubić nos z kurortu i przekonać się, co jeszcze do zaoferowania mają te tereny.
Komentarze (6)
Masz dość leniuchowania na plaży? Poznaj 7 atrakcji, które odmienią twoje myślenie o północnej Polsce
Zaloguj się
 • poulain75

  Oceniono 2 razy 2

  We Fromborku działa też małe planetarium oraz ciekawe Muzeum Medycyny Dawnej z ogródkiem ziołowym. W Katedrze są wspaniałe organy, regularnie odbywają się koncerty

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Jeżeli się nie chce lezeć na plaży to się jedzie w inne miejsce a nad morze przyjeżdża pospacerować na kilka godzin, tak robiłem wielokrotnie, np. mieszkałem sobie w domku nad jeziorem przed Koszalinem a jeździłem nad morze w stronę Mielna, Darłówka czy Kołobrzegu kilka razy na kilka godzin, wolałem spływ kajakiem czy popływać w jeziorku i na grzybki chodzić. W Borach Tucholskich są super miejscówki, koło Człuchowa też, podobnie w Chonicach, tak w ogóle to całe Pomorze oferuje świetne miejscówki do wypoczynku i to 50 km od morza. Nad morzem też jest gdzie chodzić i wcale nie trzeba zwiedzać, trzeba się ruszać.

 • christoph28

  Oceniono 4 razy 0

  Byłem m.in. we Fromborku w ubiegłym roku, 15 sierpnia - czyli w turystycznym sezonie. Na pytanie w kasie o bilety do Muzeum Kopernika, najpierw zdziwienie w oczach sympatycznej pani a potem: no co pan? przecież zamknięte, dzisiaj poniedziałek!

 • mtarczynski

  Oceniono 4 razy -4

  buhahaha leniuchowanie nad Bałtykiem, przy pogodzie nad polskim morzem to można najwyżej snuć się wkur.... ym i ogłuszonym ( od wiatru) nie bardzo wiedząc co z sobą zrobić, no chyba, że chlać jak ktoś ma zdrowe nerki i wątrobę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei