Wakacje w Polsce bez tłumów. 7 miejsc, w których naprawdę wypoczniesz

03.07.2017 11:56
Plaża wojskowa w Górsku

Plaża wojskowa w Górsku K&K Agroturystyka www.agrogorsko.pl/

Parawan na parawanie, tłumy ciągnące nad Morskie Oko i atmosfera, która absolutnie nie pozwala wypocząć. Twój urlop wcale nie musi tak wyglądać. Wystarczy, że wybierzesz się w jedno z miejsc, w których czas płynie wolniej.
Komentarze (15)
Wakacje w Polsce bez tłumów. 7 miejsc, w których naprawdę wypoczniesz
Zaloguj się
 • gela1

  Oceniono 15 razy 15

  fajny artykuł przypomina scenkę z Allo Allo

  - przepraszam czy to tajna kwatera gestapo ????

  - już nie

 • progus

  Oceniono 7 razy 5

  Po kiego wypisujecie takie rzeczy, teraz i tam zaczną walić tłumy.

 • trop.s

  Oceniono 2 razy 2

  w tej pogodzie nawet wołami by mnie nie wyciągnięto nad Bałtyk

 • Maciej Ilczuk

  Oceniono 2 razy 2

  Cudowna pusta plaża nad otwartym Bałtykiem. Jeśli chcesz się lansować wybierz Sopot. Jeśli chcesz odpocząć i nie zbankrutować Górsko będzie w sam raz.

 • gela1

  Oceniono 1 raz 1

  każdy z nas ma takie miejsca i niech tak pozostanie, po jednym artykule w radomskiej GW
  o królewskich żródłach przystani dla rowerzystów w puszczy kozienickiej, pojawili
  sie tam zmotoryzowani w ilosci oszałamajacej zepsuli cały klimat

 • motyw4

  0

  Najlepiej jechać do Władysławowa. Tak tam swojsko i przyjemnie - na plaży pety, kapsle i szkło z potłuczonych butelek, zza parawanów unosi się zapach tytoniu i piwa pomieszany z zapachem toi-toiów lub moczu i kału oddawanego bezpośrednio w trawy za plażą, psy sikają na nogi parawanów albo wprost do piasku, po którym potem się spaceruje lub bawią się w nim dzieci. Zewsząd dobiegają siarczyste, swojskie przekleństwa, unosi się zapach kurczaków, frytury i ryb. Do tego wystające owłosione brzuchy polskich macho w koszulkach na ramiączkach, z krzyżykiem na piersi i żubrem w ręku oraz fałdy tłuszczu + cellulit na ciałach ich ladies. Widoku dopełniają spacerujący po deptakach z nieodłączna puszką piwa w ręku kolejni prawdziwi mężczyźni w klapkach Kubota i białych skarpetach, spluwający na każdym kroku pod nogi. Wszędzie słychać swojski rechot pomieszany z wulgaryzmami i głośno grającą muzykę w stylu disko-polo. W rybo-kebabo-kurczako-dajniach biegają stada dzieciaków, nad którymi próbują zapanować matki-polki-męczennice w chustach i długich, zwiewnych sukniach-workach do obowiązkowych sandałów, z kolejnym dzieckiem obowiązkowo przystawionym do piersi. Czasami, ale rzadko pomagaja im tatusiowie w typie "młody bóg", na codzień dyspozycyjni z zaangażowaniem pracujący w grupach, a teraz wyrwani ze swego środowiska próbujący hałaśliwie i natrętnie popisywać się przed wszystkimi dookoła jacy to są silni/wysportowani/nieszablonowi/oryginalni itd. (niepotrzebne skreślić), zanim z całą tą menażerią wsiądą do swojego Forda, Volvo czy jakiegoś SUV'a aby podjechać nim prawie na samą plażę.
  Po co jechać do jakichś ciapatych arabusów jak można u nas krzewić polskie wartości i kulturę w modnym wśród elity kurorcie?

 • justas32

  Oceniono 6 razy 0

  Wszyscy w Warszawie znają Puszczę Kampinoską, a NIKT nie zna Puszczy Bolimowskiej - która jest ładna, blisko (za Żyrardowem, dobry dojazd autostradą albo PKP) a jest tam cisza i spokój ...

 • dirxml_iii

  Oceniono 4 razy 0

  Lubiatowo -- bez kalamacji przepustkowych spokój cisza tylko kilka osób na plaży. Polecam dla szukających spokoju. Koniecznie zabrać rower.

 • zerozer52

  Oceniono 9 razy -3

  To połóż się ciulu na plaży, bez parawanu, jak wieje zimny wiatr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei