Meze, miłość, 'siga, siga'. 6 powodów, by najbliższe wakacje spędzić na Cyprze

14.04.2017 11:21
Cypr

Cypr fot. Paulina Dudek

Tam jest bardziej jak w Grecji, czy jak w Turcji? - pytają ci, którzy nie byli, ale coś im dzwoni. Odpowiadam: tam jest jak na Cyprze. Ponieważ Cypr to dla wielu turystów wciąż wielka niewiadoma, wyjaśniamy, co to znaczy.
Komentarze (8)
Meze, miłość, 'siga, siga'. 6 powodów, by najbliższe wakacje spędzić na Cyprze
Zaloguj się
 • jack2010

  Oceniono 9 razy 7

  Byłem w ubiegłym roku na Cyprze, a dokładnie w Ayia Napa.
  I o ile samą wyspą jestem absolutnie zachwycony, o tyle hotele i podejście Cypryjczyków do słowa "jakość" i "serwis" jest kompletnie nieakceptowalne dla przeciętnego Europejczyka.
  Hotele oferują fatalną relację ceny do jakości. Wrażenia rodem z PRL: brudne stoliki, brak sztućców i czystych talerzy na sali, fatalna obsługa, leniwi kelnerzy, ogólnie panujacy brud w restauracji, na korytarzach, niedziałająca klima w pokojach, brak reakcji na prośby o interwencje itd są moim zdaniem nie do zaakceptowania przy cenach, jakie ponują na Cyprze. ( Jedyne miejsce gdzie było czysto i schludnie to hotelowa recepcja)
  Moją opinię wyrobiłem sobie na podstawie tygodniowego pobytu w 5* hotelu Vrissiana Beach na przełomie sierpnia/września 2017 i rozmów z innymi uczestnikami wycieczki, którzy mieli podobne odczucia po pobycie w 5* hotelach.

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 6

  Zważywszy że "wierszówka" za taki artykuł NIE PRZEKRACZA kwoty 250 zł. , za wczasy wartości ponad 3 tys. zł. ufundowane przez wymienione na wstępie biura, NALEŻAŁO wyleźć ze skóry i napisać hymn pochwalny pokazujący Cypr jako Raj na Ziemi.

  Niestety będąc BOGATSZY o doświadczenia z greckimi hotelami i TRAGICZNYM poziomem greckiego "all inclusive", pozostanę jednak przy Hiszpanii :-))

 • jelonek666

  Oceniono 3 razy 1

  jack2010 pozdrów dr Emmetta! ;-)

 • marek.promyk

  0

  Jeśli ktoś jeszcze szuka inspiracji na nietuzinkowy wyjazd jesienią czy zimą, to polecam adres: bissole.pl/incentive - wyszukiwarkę pomysłów z gotowymi programami na wszystkie kontynenty. Wszystko elegancko rozpisane na każdy dzień, żeby optymalnie wykorzystać czas na miejscu. Oczywiście to tylko propozycje, które można sobie dowolnie dopasować pod własne plany.

 • piemato

  Oceniono 2 razy 0

  najpiękniejsze miejsce na Cyprze - prawdziwe "cypryjskie Karaiby" - to płw. Karpaz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei