Wycieczka do Afryki - 5 pomysłów na pierwsze wakacje w Afryce

23.11.2012 15:03
Afryka, wycieczka do Afryki. Mieszkaniec Afryki z twarzą pomalowaną w plemienne wzory / fot. Shutterstock

Afryka, wycieczka do Afryki. Mieszkaniec Afryki z twarzą pomalowaną w plemienne wzory / fot. Shutterstock Mieszkaniec Afryki z twarzą pomalowaną w plemienne wzory / fot. Shutterstock

Pierwsze wakacje w Afryce na pewno będą niezapomniane. Sprawdźcie pięć naszych propozycji wycieczek do Afryki. Dwie tanie i trzy, na które trzeba będzie zaoszczędzić. Piszemy, czemu warto.
Komentarze (18)
Wycieczka do Afryki - 5 pomysłów na pierwsze wakacje w Afryce
Zaloguj się
 • magda-duda23

  Oceniono 2 razy 2

  Mam mega ilość zdjęć, filmów i wspomnień z pobytu w Namibii. W taką podróż wyjechałem dzięki ofercie biura Wild Wind Safaris - www.wildwindsafaris.com. Oni działają na miejscu i muszę powiedzieć, że wszystko było domknięte na tip top jeśli chodzi o organizację. Z takich miejsc, które szczególnie pamiętam to na pewno park Etosza – tyle dzikiej zwierzyny naraz to nawet na filmach przyrodniczych czytanych przez panią Czubówną nie widziałem!

 • Gość: jakub.sikorski98

  Oceniono 2 razy 2

  Marzę,żeby wspiąć się na Dżabal Tubkal (4165 m),zobaczyć ruiny starożytnych miast berberyjskich i rzymskich,wielką tamę w Asuanie,piramidy i Sfinksa w Gizie,przepłynąć Kanał Sueski,wspiąć się na górę Kilimandżaro,zobaczyć wodospady Wiktorii,pojeździć po piaskach pustyni Namib,odwiedzić RPA i być na przylądku Agulhas (najdalej wysunięty na południe punkt Afryki).

 • tt125

  Oceniono 1 raz 1

  Zdecydowanie warto zaoszczędzić na wakacje do Afryki. Spójrzcie: www.htc.pl/przykladowe-osrodki/afryka/ Ja akurat oszczedzać nie musiałam. Nas wysłał dyrektor na konferencję w to miejsce. Świetne. Polecam !

 • Marcin Madej

  0

  Szukającym bardziej egzotycznych wyzwań turystycznych to bym polecał południową część Czarnego Lądu. Tutaj na dobrym poziomie organizuje safari firma Wild Wind Safaris. Mają jasne warunki jeśli chodzi o koszty. W cenie oferują transfer na/z lotniska, wyżywienie i nocleg. We własnym zakresie trzeba opłacić transport do Namibii, ubezpieczenie i dodatkowe atrakcje. Mnie taka wyprawa, która trwała prawie 2 tygodnie wyniosła w sumie koło 3 tyś Euro. A przeżycia – niezapomniane!

 • anka. klimek

  0

  Dobry wyjazd zaliczyłem do parku Etosza w Namibii. Serce dzikiej Afryki moim zdaniem, gdzie zwierzynę można niemal dotknąć. Organizacją takiej wyprawy po tym parku się zajęła firma Wild Wind Safaris - wildwindsafaris.com. Obsługa jest polskojęzyczna, więc nie było problemów językowych. Poza tym – wygodny nocleg, pełne wyżywienie, warunki na poziomie.

 • karolaa87

  0

  My właśnie byliśmy w Tanzanii z New Poland - naprawdę robi wrażenie. Jestem zafascynowana Afryką i już planuję następną podróż, niestety na zobaczenie wszystkich ciekawych miejsc nie starczyło nam urlopu.

 • 0

  Dzika Afryka, moje marzenie. Podróż do Tanzanii (newpoland.pl/tanzania-podroz-informacje-o-kraju) dzikie zwierzęta, safari... nigdy tego nie zapomnę. Było po prostu cudownie!

 • brzdaciq

  0

  Afryka to dopiero muszą być wrażenia :) Ostatnio rozważam taką opcję, no ale nie na przyszły rok, może za dwa bo jednak potrzeba troszkę pieniędzy. Coraz więcej czytam, interesuje się, w internecie jest wiele fajnych artykułów zachęcających do podróży tam - o wakacjach czytałam ostatnio choćby tu www.kapitalnewakacje.pl/arts/6973/Afrykanskieklimatyidealnenawakacje.html tylko no żeby tam jechać muszę darować sobie chyba jeden rok, by pojechać raz a porządnie ;)

 • malczik63

  0

  a mnie od dawna marzył się Egipt (wiem, że dla większości ludzi to oklepany kierunek :), mocno interesuję się tym krajem, ale dopiero w ty roku zdecydowałam się jechać. Lecimy do Dahab z alfa starem, ale oczywiście nie zamierzamy poprzestać na tym miejscu. Dziwnie się czuję tuż przed zrealizowaniem swojego marzenia... ale mam nadzieję, że Egipt "zaskoczy" i będę tam wracać co roku :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei