Londyn w lutym? Zobacz, jakie darmowe atrakcje znajdziesz w Londynie!

03.02.2015 15:50
Natural History Museum, Londyn

Natural History Museum, Londyn Fot. Shutterstock

Londyn oferuje sporo atrakcji, które można zobaczyć za darmo. Są to przede wszystkim wspaniałe muzea, ale nie tylko. Oto darmowy Londyn.
Komentarze (11)
Londyn w lutym? Zobacz, jakie darmowe atrakcje znajdziesz w Londynie!
Zaloguj się
 • jacksonmartinez88

  Oceniono 7 razy 7

  Ciekawe zestawienie. Poszukując atrakcji i zabytków w Londynie trafiłem także na ten interesujący portal z miejscami wartymi odwiedzenia w znanych europejskich miastach.

  Zachęcam do sprawdzenia - cudaarchitektury.pl

 • angielski_kochanek

  Oceniono 8 razy 4

  "British Museum (...) zgromadziło ponad 7 milionów eksponatów dotyczących historii starożytnej - ogromne ekspozycje przedmiotów, z różnych epok i różnych kultur."

  W tekście jest błąd - powinno być "zagrabiło" zamiast "zgromadziło". Anglicy na wielką skalę rabowali dobra kultury ze wszystkich ziem, które podbijali lub przejeżdżali tranzytem...

 • Gość: pippa

  Oceniono 7 razy 3

  Wieczory liryczne w Westminster Abbey - a cóż to takiego? Zakładam, że chodzi o evensong, czyli nabożeństwo wieczorne, takie nasze nieszpory, faktycznie ubogacone wspaniałym śpiewem chóru opactwa.
  Warto się douczyć, zanim zacznie się pisać artykuły, hę?

 • an.ed

  Oceniono 8 razy 2

  Dodatkowo warto dodać, że Londyn można zwiedzać całkiem za darmo i przez cały dzień zobaczyć większość zabytków w centrum . Tutaj można zobaczyć całą trasę ze zdjęciami i mapką - bardzo fajne i przydatne
  gdziewyjechac.pl/14892/zwiedzanie-londynu-w-jeden-dzien-wzdluz-tamizy-mapa.html

 • yaco

  Oceniono 1 raz 1

  gratuluję autorowi pomysłu na zwiedzanie godnego Jarosława Kuźniara - "nie chcesz płacić za zwiedzanie Westminster Abbey - przyjdź i zwiedzaj podczas mszy - przeszkadzając w tym samym czasie uczestnikom!" Nie jestem osobą wierzącą, ale ilekroć widzę na katedrach/klasztorach itp. tabliczki z prośbą o niezwiedzanie podczas mszy to się do tego - z szacunku dla innych - stosuję. Tu autor proponuje inaczej...

 • patrickkolno

  Oceniono 4 razy 0

  Dla mnie najfajniejszym targowiskiem jest i bedzie Brixton Market, gdzie w kazdy weekend przychodzilem na kawke do Italian Cafe albo pobliskiej portugalskiej. A wokol tumult wielokulturowego tlumu przy dzwiekach muzyki afrykanskiej czy karaibskiej. Kobiecina z Gujany ze zlotymi zebami sprzedajaca w swojej przyczepie kempingowej roznego rodzaju dania karaibskie, ktore mozna zjesc w zaimprozowanej restauracji na ulicy. A w samym markecie super stoiska z warzywami, restauracyjki, kawiarnie wzdluz alejek o nazwach ulic "5th Ave", "4th Ave". I fajny sklepik voodoo z wizerunkiem Matki Boskiej Czestochowsko-Haitanskiej. A potem pasaz z fryzjerkami afrykanskimi, ktore w oszklonych pomieszczeniach kreca afro, umocowuja sztuczne dredy, paznokcie et c. I te kobiety z Karaibow z wielkimi tandetnymi kolczykami, o kurpulentnych ksztaltach, prawdziwe hojraczki, ktore piescia powalilyby niejednego faceta. Bardzo tesknie za tym miejscem, bo w Polsce nie ma takich klimatow. Goraco polecam - znajduje sie tuz przy wyjsciu z przystanku tube Brixton na Victoria Line.

 • Gość: le_Ming

  Oceniono 4 razy 0

  > George'a Stephensona (samochód Rakieta)

  Samochód?! No, no...

 • Anna Stankiewicz

  Oceniono 4 razy -4

  Tu napisali, że muzea są darmowe: blog.holidaycheck.pl/ogolne/miasto-tygodnia-londyn/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei