Komentarze (40)
Polska. Zimowe wycieczki w polskie góry
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marta.ttr

  Oceniono 3 razy 3

  Zabrakło tylko informacji że szlak ten w zimie jest zamknięty!!!

 • sh4effie23ld

  Oceniono 2 razy 2

  Trasy w Tatrach Wysokich raczej dla bardziej profesjonalnych turystów. Nam, mniej doświadczonym pozostają równie piękne i urokliwe Małe Pieniny i Beskidy. Krótkie wypady to coś pięknego w zimowej atmosferze. Główne szlaki raczej przetarte.
  - - - - - -
  Polecam wycieczki w Beskid Sądecki: www.beskidsadecki.eu

 • fibius

  Oceniono 2 razy 2

  Jednak wolę wycieczki wiosną i latem. Ciepło, brak zagrożeń lawinowych czy odmrożeń. No i można podziwiać piękno przyrody. Storczyki, których w polskich górach niemało bo prawie 50 gatunków. Oprócz tego Lilie złotogłów, goryczki, ciemiężyce, pełniki zwane różą kłodzką, gnidosze, kokorycze, mieczyki, kosaćce, śnieżyce, zawilce, obrazki, fiołki i setki innych pięknych roślin. Góry w ciepłej porze roki są przepiękne, tętniące paletą wszystkich kolorów :-)

 • 1franiciszek

  Oceniono 1 raz 1

  A ja jeżdżę do hotelu Wierchomla. Jest to dobre miejsce, o czym świadczą też liczne komentarze ludzi, którzy tam byli. Gdzie nie spojrzę to są o tym hotelu dobre opinie.

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 1 raz 1

  Artykuł ze skrótami skopiowany jest z ONETu
  podroze.onet.pl/narty/zima-w-gory/m1l3y

 • poborowy102

  Oceniono 2 razy 0

  "Z Wielkiej Czantorii na Soszów Wielki" "...a ponad nim rysuje się potężny wał Skrzycznego (1257 m n.p.m.), najwyższego szczytu polskiej części Beskidu Śląskiego."
  Nie tylko polskiej części, skrzyczne to jest najwyższy szczyt całego Beskidu ślaskiego, najwyższym czeskiej części jest Czantoria. A tak poza tym to polecam zejsć z Czantorii czy Beskidka do Nydka, są tam skocznie narciarskie, jedna polska, ale w ruinie. Poza tym kościół drewniany jest, karczma stara, drewniana, sporo drewnianych domów, no i łatwo się wydostać - pieszo albo autobusem do Bystrzycy, z Bystrzycy pociągiem do Cz. Cieszyna.

 • agatka22a

  Oceniono 5 razy -1

  Link źle mi się wkleił :/ Link do strony to lajfhaki.pl

 • agatka22a

  Oceniono 4 razy -2

  Fajnie, bardzo lubię góry, w polskich byłem już wiele razy, jeśli by ktoś szukał małej odmiany to polecam góry fogaraskie w Rumuni, są podobnej wielkości jak w Polsce ale jest dużo mniej turystów.
  A podczas przygotowania się do wyprawy polecam lajfhaki.pl, gdzie znajdziecie sporo ciekawych porad które można wykorzystać w domu lub podróży :)

 • kakaowe-oko-1

  Oceniono 3 razy -3

  Telefony alarmowe, bez względu na zasięg tel. kom w całej unii europejskiej to 112!!! A do Gopr-u 985, Nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!! Ten tel. plusa to co najwyżej PR i nie jest traktowany poważnie, poza tym w górach nie wszędzie jest zasięg i wtedy działa tylko 112!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX