Narty. Ośrodki narciarskie dla początkujących

reg
24.11.2011 10:50
A A A
Zaczynasz przygodę z nartami i szukasz ośrodków, gdzie jest dużo łatwych tras. Dobrze, żeby przy tym było tanio, gdyż nie jesteś pewien, czy złapiesz bakcyla nart i na wszelki wypadek wolisz nie przepłacać. Podpowiadamy, gdzie najlepiej stawiać pierwsze kroki na stoku - wybraliśmy 10 ośrodków narciarskich dla początkujących, w Polsce i Europie.

www.wierchomla.com.pl

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla to jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce, a równocześnie miejsce znakomite dla tych, którzy na nartach nie czują się jeszcze zbyt pewnie. Trasy narciarskie w Muszynie-Wierchomli są szerokie i wygodne, a większość z nich oznakowana jest na niebiesko, czyli są łatwe. To nie jest miejsce, gdzie ścigają się doświadczeni narciarze, raczej przyjeżdżają tu początkujący oraz rodziny z dziećmi. Do tego dochodzi wydzielona ośla łączka dla zupełnie początkujących, którzy boją się większych pochyłości oraz rozpędzonych narciarzy. Komfort jazdy, a także wjeżdżania na górę na wyciągach krzesełkowych i porządnej jakości orczykach sprawia, że w Muszynie-Wierchomli łatwo złapać narciarskiego bakcyla. Tym bardziej, że okolice są malownicze i ze stoków oraz wyciągów można podziwiać zaśnieżony Beskid Sądecki.

Stoki są sztucznie naśnieżane i oświetlone, wokół jest też dużo miejsc noclegowych o różnym standardzie.

Narty. Praktyczne informacje: ubezpieczenie narciarskie

Zobacz także
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: Marcin

    Oceniono 3 razy -1

    Chyba was za przeproszeniem pojebało co do Małego Cichego.Byłem tam na koloniach ze szkoły,i w okresie luty-marzec ludzi jak marasu-DOSŁOWNIE,do 10 rano jest spokój,ale potem-niech mnie ręka Boska broni stać w kolejce.A i co do wiatru to potrafi wiać do bólu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX