Nowe siedem cudów natury. Najpiękniejsze miejsca świata - głosujemy na Mazury!

14.09.2011 15:24

Wielkie Jeziora Mazurskie to jedyny polski finalista w międzynarodowym konkursie szwajcarskiej fundacji 'New7Wonders' na siedem nowych cudów natury. Laureatów konkursu poznamy już 11 listopada 2011 r. Do tego czasu trwa głosowanie na najlepszą siódemkę. Głosujmy na Mazury!
Komentarze (7)
Nowe siedem cudów natury. Najpiękniejsze miejsca świata - głosujemy na Mazury!
Zaloguj się
 • pinokio666_1

  Oceniono 3 razy 3

  Nie zagłosuje. Nie zagłosowałbym też na góry. Banda wieśniaków chce zebrać kasę z UE a później podnosić nadal ceny za slip, nocowanie przy brzegu na własnej łódce, za parking, to samo tyczy się dudków góralskich. Jakieś tam Zakopane ( ano nazwa adekwatna, powinniście się zakopać) zdzierstwo i tyle. Każdy region ma swoje pierd pierdu, mazury- my zarabiamy tylko latem żeby rok przeżyć ( gó... prawda) górale - my zarabiamy tylko zimą żeby rok przeżyć - kolejna gó... prawda. Jesteście pazerni i tyle. Granice otwarte dla każdego z Polaków. Chcą zobaczyć tatry ? Słowacy zapraszają. Maja euro ale jakoś wychodzi taniej niż w w Zakopanym. Bo to inna mentalność. Nie nażreć się tylko małą łyżką i swoim podejściem do turystów. A to, że jeszcze funkcjonujecie w górach i na mazurach to tylko zasługa polskich snobów. Takich zwykłych prymitywów co to zarobili 5 pln i się sadzą, że w zako0pcu na feriach byli. Latem, w Mikołajkach byliśmy. Oj wieśniaki wieśniaki.......

 • progus

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie ta dziewicza przyroda na Mazurach? Brud, smród i drożyzna. Przy każdym byle koślawym pomościku tony śmieci i zawalone po brzegi latryny. Do tego smród i hałas quadów i skuterów wodnych. Ostatnie miejsce na wypoczynek.

 • andy1856

  Oceniono 1 raz 1

  Nie zagłosuję. Mazury na to nie zasługują. Pazerność, krótkowzroczność, żałosny serwis turystyczny oraz brak szacunku dla przyrody (sic!).

 • przedsesja

  0

  a właśnie, że nie zagłosuję!! i tak za dużo ludzi tam przyjeżdża, szkoda żeby takie piękne miejsce rozdeptywali turyści! jeżdżę na Mazury, aby odpocząć od tłoku, więc nie będę ich reklamować! a miejsca takie jak Mikołajki odwiedzam tylko przelotnie, żeby uzupełnić wodę i kupić pieczywo! I spadam stamtąd jak najszybciej...

 • arp7arp7

  0

  Ignorancja autora. DLACZEGO NIE MA LINKU DO GLOSOWANIA ???

 • dzikowy

  0

  Nie zagłosuję. Dopóki ludzie nie naucza się podstawowej kultury. Dopóki będą śmiecić, hałasować, rozjeżdżać quadami. Dopóki nie pomyślą, że może Mazury nie są w stanie ich konkretnie zmieścić, dlatego warto zostać w domu.
  Nie zagłosuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei