Kąpieliska termalne na Słowacji - tu jest wodny raj

01.05.2013 15:00
Aqua City

Aqua City www.aquacityresort.com

Na wakacje 'do wód'? Kąpieliska termalne i mineralne sprawią, że będziesz dosłownie tryskać zdrowiem i dobrym humorem. Nie trzeba ich daleko szukać - u naszych południowych sąsiadów jest wiele naprawdę atrakcyjnych i nowoczesnych kąpielisk. Wybraliśmy 10 termalnych hitów Słowacji.
Komentarze (10)
Kąpieliska termalne na Słowacji - tu jest wodny raj
Zaloguj się
 • Gość: baran1949

  Oceniono 13 razy 9

  Ale mi reklama, a może by tak zrobić akcję i nakłonić inwestorów do tworzenia kąpielisk w Polsce? Czesi, Słowacy, Węgrzy doskonale zarabiają, Uniejów staje się popularny w Europie, a w Lądku, gdzie są najlepsze wody termalne w Europie się nie da? Przecież te wody są w swoim składzie zbliżone do Morza Martwego i nie można znaleźć kogoś kto zbuduje termy? Zarobiłby Lądek, region, Polska i nic?

 • Gość: saweq

  Oceniono 4 razy 4

  a gdzie Vrbov?

 • puchowy

  0

  Brak mi Vrbov oraz Sturovo (Vadas - pole namiotowe wraz z kompleksem (8) basenowym)

 • Gość: Besenova

  0

  W <a href="http://besenovaweb.pl/" target="_blank" rel="nofollow">BESENOVA</a> już otwarty nowy kompleks basenów, nowe zjeżdżalnie około kilometra. Ładne widoki, dużo basenów, nie ma takich tłumów jak w Tatralandii. Zdecydowanie Besenowa: http://besenovaweb.pl

 • www.kajaki-grabia.blogspot.com

  Oceniono 2 razy 0

  Na termy do Uniejowa (łódzkie) bliżej kajaki-grabia.blogspot.com/2013/01/wzmacniam-odpornosc-organizmu-termy.html

 • Gość: panpodroznik

  Oceniono 3 razy -1

  Nie ma to jak naturalne wody i plaże. Polecam południowe wybrzeże Anglii
  Zapraszam na fotorelacje z podróży na moim fotoblogu. Wszelkie opinie i komentarze mile widziane. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie które mogą podnieść wartość relacji dla czytelnika:
  http://podroz-travel-trip.blogspot.com/2013/05/zachod-sonca-nad-zatoka-w-poole-sunset.html

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 2 razy -2

  UNIEJÓW,TYLKO UNIEJÓW KOŁO TURKU

 • Gość: Robi

  Oceniono 7 razy -3

  Nie polecam, a wręcz odmawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Byłem tam z rodziną 2 lata temu. Niemal wszystko co przeczytacie na stronie internetowej Tatralandii nie pokrywa się z prawdą.
  Fakt 1. Według regulaminu dzieci chyba do 4 lub 5 roku życia wchodzą za darmo. Rzeczywistość: tak, tylko tyle, że przed wejściem jest kreska na bramce i te dzieci których wysokość ciała ją przewyższa muszą płacić. Nasz syn miał wówczas 2 lata, ale przewyższał kreskę, więc musieliśmy wnieść opłatę!!!
  Fakt 2. Pomocna obsługa. Rzeczywistość: Nie liczcie na pomoc obsługi. Musicie sami sobie radzić. Zatrudniają studentów, którzy mają kompletnie w d......e odwiedzających kąpielisko ludzi. Moja żona w dużym namiocie przez kilkanaście minut szukała szafki na rzeczy bo dziewczynie która siedziała tam w obsłudze nie chciało się wyjść i chociaż wskazać jej przybliżoną lokalizację.
  Fakt 3. Wszystko lub prawie wszystko za darmo. Rzeczywistość: Poza basenami większość rzeczy jest płatna. Możecie np. wejść do miasteczka na Dzikim Zachodzie, ale już za spektakl trzeba zapłacić. Takiej informacji nie było na stronie internetowej. Nie wiem czy jest teraz. Musicie sami sprawdzić.
  Fakt 4. Można płacić tzw. "zegarkiem", który otrzymujecie przed wejściem na baseny. Rzeczywistość: pod żadnym pozorem nie kupujcie nic na ten przedmiot. My kupiliśmy 2 lody. Kiedy wychodząc z basenów płaciliśmy za dodatkowe usługi okazało się, że musimy zapłacić za 3 lody. Niby nie wiele bo tylko 1,5 euro - ale tu chodzi o zasady!!! Kiedy zwróciliśmy uwagę obsłudze, że kupiliśmy tylko 2 lody, ta IDIOTKA kazała nam się wrócić (była już 20.00) i szukać lodziarza, który dawno poszedł już do domu!!!
  Fakt 5. Zjeżdżalnie. Ok, są fajne, ale do większości jest taka kolejka, że trzeba czekać co najmniej 0,5 godziny. Na baseny wpuszczają nieograniczoną liczbę ludzi, skutkiem tego jest wszędzie potworny tłok i ścisk. Owszem, możecie ominąć kolejkę i dostać swój ponton ale za to trzeba dodatkowo zapłacić!!!
  Fakt 6. Uważna obsługa i względy bezpieczeństwa. Pilnujcie się na każdym kroku!!! Jakakolwiek kontuzja może zakończyć się dla was nieprzyjemnie. NIE LICZCIE NA POMOC PUNKTU MEDYCZNEGO!!! Ja wywróciłem się w basenie na przeciwko punktu medycznego. Fakt był to basen dla dzieci, w którym kąpał się mój syn. Widzieli całe zdarzenie, a nikt nawet nie podszedł by zapytać czy nic mi się nie stało!!!! Po dwóch tygodniach miałem okropne problemy z kręgosłupem!!!!
  KONKLUZJA: NIE POLECAM TATRALANDII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JUŻ NA PEWNO NIE W SEZONIE I Z MAŁYMI DZIEĆMI!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Hotele
 • Szukaj hotelu

 • Szukaj hotelu w Zurychu

 • Szukaj hotelu w Bazylei