Perły architektury, malownicze widoki i trasy rowerowe. A do tego tanio! Ta idylla leży w Polsce [TRIP WE DWOJE]

Trip we Dwoje
12.05.2017 13:40
Wędrując po legendarnych europejskich miastach i wyjeżdżając na zagraniczne stoki czy plaże zapominamy często, jakie perły czekają na nas w Polsce. A przecież weekend w polskim mieście może obfitować w równie fajne doznania zarówno pod kątem dostępności zabytków i rozrywek kulturalnych, jak i atrakcji sportowych. No i jest tanio i blisko!
Dziś Zuza i Andrzej Treneiro odwiedzają miasto na wschodnich rubieżach Polski, gdzie na turystów czekają średniowieczne cuda architektury, piękne krajobrazy 'niczym u podnóża szwajcarskich Alp' i kilkaset bardzo malowniczych tras rowerowych. A na dodatek coroczne święto dla amatorów najpopularniejszego w Polsce sportu rekreacyjnego - festiwal Bike Town, którego jak oceniają Zuzia i Andrzej mogą Przemyślowi pozazdrościć Warszawa, czy Kraków.
A więc, Panie i Panowie, zapraszamy na weekend do Przemyśla!

Weekend w Polsce? Sprawdziliśmy dla Was również najpopularniejsze rodzime atrakcje: polskie aquaparki (ZOBACZ TUTAJ), i ostatni hit - parki trampolin (ZOBACZ TUTAJ).
Komentarze (35)
Zaloguj się
 • fat_horselover

  Oceniono 55 razy 51

  Ja wszystko rozumiem, ale DLACZEGO to się musi nazywać "TRIP we dwoje"? Nie mówię, że takie obcojęzyczne wtrącenia muszą zawsze źle brzmieć, ale w tym przypadku brzmi to NAPRAWDĘ wieśniacko, jak nie przymierzając, "Avenida Poznań".

  PS Mam szczerą nadzieję, że to Treneiro to jest nazwisko, ale obawiam się, że to taki ę-ą-pseudonim. W każdym razie całość na głównej: "TRIP WE DWOJE, Z&A TRENEIRO" wypala mi plamki żółte w oczach.

 • olobo

  Oceniono 42 razy 30

  Mieszkam u podnóża szwajcarskich Alp, a nawet bliżej (za oknem Schwyzer Alpen). Z całym szacunkiem do Przemyśla oraz pięknych okolic i Bieszczad, to jednak Alpy to Alpy. Lepsze czy gorsze, to inna sprawa. Nie porównujmy okolic Przemyśla do Alp, bo to bez sensu.

 • wicipinski

  Oceniono 17 razy 11

  Tyle jest w Przemyślu alpejskich widoków, co w prezesowym kocie rumaka.

 • zydcyklistakomunista

  Oceniono 18 razy 10

  Trip we dwoje... Bywały takie rejwy, bywały. :P
  Ależ psujecie język.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 16 razy 4

  Spędziłem w tym zapyziałym galicyjskim miasteczku kilka miesięcy i zaświadczam wam pod przysięgą ze ma ono tyle wspólnego z Alpami Szwajcarskimi co Radom ze stocznią pełnomorską a Elbląg z Atlantyckim portem...
  Mieścina leży akurat w dolinie Sanu, jakieś 200 metrów nad poziomem morza, do najbliższych "gór o wysokości 500/1000 m npm" jedzie się 2-3 godziny PKS-em albo pół dnia pociągiem 30 km/g (kiedyś to była prawdziwa atrakcja bo jechało się przez terytorium ZSRR!!! a jak)
  W Szwajcarii nawet ichnia Jura to są "ośmiotysięczniki" nie mówiąc już o prawdziwych Alpach, stacjach narciarskich, schroniskach, kolejkach z panoramicznym dachem, restauracjach w chmurach, drogach, mostach i tunelach na wysokości 2000 i więcej metrów...
  proponuje nieco więcej pokory w porównaniach

 • klm747

  Oceniono 7 razy 3

  pier.dolić filmy

 • plastikpiokio

  0

  a w jakim narzeczu oni tripują ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX