Ocean, nauka surfingu i klimat jak w Australii. A to wszystko w Europie i zdążysz nawet w długi weekend [TRIP WE DWOJE]

13.04.2017 16:04
Ostatnio Zuzia i Andrzej odkrywali przed Wami uroki Lizbony. Teraz przenieśli się na południe Portugalii, gdzie przez kilka dni próbowali surfingu i rozkoszowali się oceanicznymi plażami.
Lagos to niewielkie miasteczko z bardzo długą historią, która widać na każdym rogu starówki. Spodoba się zarówno starszym turystom, szukającym pięknych widoków i malowniczych plaż, jak i młodszym osobom, które docenią nocne życie. Można się tu zatrzymać w jednym z luksusowych hoteli lub w klimatycznym hostelu. Dla osób w wieku 20-30 lat Lagos jest kuszące ze względu na życie nocne i możliwość poznania bardzo ciekawych ludzi, zarówno tych, którzy pracują w barach i hostelach, jak i turystów spragnionych słońca i fal. Wielu z nich przyjeżdża tutaj z Australii, którzy uciekają do Europy w czasie australijskiej zimy i odnajdują tutaj fale porównywalne do tych w domu.
Jeśli niekoniecznie ciągnie się na deskę surfingową, może po prostu podziwiać plaże i jaskinie wzdłuż wybrzeża. Można pójść na spacer ale też wybrać wycieczkę w kajakach lub na SUP'ie.
Z Polski do Lagos najłatwiej dostać się samolotem. Najbliższe lotnisko znajduje się w Faro - około 1,5 godziny drogi od Lagos. Latają tam linie czarterowe oraz jeden z operatorów tzw. tanich linii lotniczych. Można także dojechać autokarem z Lizbony w 3,5 godziny, za około 20-25 euro. Więcej praktycznych informacji w filmie Zuzi i Andrzeja Treneiro.

Aktywni, zajarani, zakochani - poznajcie Andrzeja i Zuzię >>
Komentarze (20)
Zaloguj się
 • racetam

  Oceniono 32 razy 24

  no kur co za antypatyczna parka. o co chodzi z tym promowaniem ich kolejny tydzień na głównej? dziewczyna ma manierę striptizerki.

 • asperamanka

  Oceniono 28 razy 22

  Trudno pojąć, czemu tak promujecie na swoich łamach tę parę. Dobrze się bawią, i to ich święte prawo. Ich święte prawo też chcieć na swoich podróżach zarobić.

  Ale z punktu widzenia odbiorcy tych materiałów, one niewiele wnoszą. Merytorycznie oni są ciency. Niektóre teksty, choćby ten o "megasłonym" oceanie i przypływach, są po prostu żenujące. Podobnie jak ciągle mizianie ;-)

 • kimdongun

  Oceniono 19 razy 13

  Kochani, Portugalia to naprawdę piękny kraj. Nie zrażajcie się marnymi filmikami tej pseudowyluzowanej pary.

 • bbastek13

  Oceniono 11 razy 9

  klimat jak w australii.... ocean b.zimny, jak bałtyk, pływanie na desce tylko w piance

 • kimdongun

  Oceniono 10 razy 4

  Zapłacili za promocję to promują.
  Marne to widowisko ale klienci wymagają.

 • culebre

  Oceniono 9 razy 3

  Czy ten MEGA durny plankton, ledwo zdolny do złożenia zdania, koniecznie musi w każdym kadrze lecieć w ślimaka? Bo "kontent" kałowy, a tu jeszcze człowieka obrzydzenie bierze.

 • rekin.finansjery

  Oceniono 8 razy 2

  Trip we dwoje - co za przyjepana nazwa.

 • liczygrosz

  Oceniono 1 raz -1

  Gdyby nie jej tyłek to nie byłoby co oglądać, a o słuchaniu to już nawet nie ma co mówić bo to MEGA słaby materiał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX